niedziela 26 stycznia 2020

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Wideo: Finał akcji "Podarujmy dzieciom święta". MOPS obdarował 130 dzieci

Wideo: Finał akcji
foto: MS 

W sobotę 14 grudnia prócz atrakcji związanych z Magią Świąt w Turku odbył się także finał akcji "Podarujmy dzieciom święta" zorganizowanym po raz drugi w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Głównym celem akcji, której pomysłodawcami są pracownicy socjalni MOPS to obdarowanie wszystkich najmłodszych w ten świąteczny czas.

Jak przekazała nam dyrektor MOPS w Turku pani Małgorzata Modrzejewska, akcja udała się a efektem były uśmiechnięte buzie 130 dzieciaków, które w dniu dzisiejszym odebrały z rąk Mikołaja i Śnieżynek upominki oraz mogły wybrać sobie tyle zabawek ile zdołają unieść. W akcję zaangażowały się instytucje, szkoły oraz przedszkola z całego powiatu ale także osoby prywatne w tym dzieci które od 6 listopada do 2 grudnia dostarczały zabawki do siedziby MOPS.

reklama

Jak wyglądał dzisiejszy finał akcji opowiada w naszym materiale wideo dyrektor Małgorzata Modrzejewska.

Podobne artykuły

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

29-12-2019
Jasełka w ZS-P w Dobrej

Jasełka w ZS-P w Dobrej

25-12-2019
Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w...

Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w Szkole...

23-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama