sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate na spotkaniu u Burmistrza

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate na spotkaniu u Burmistrza
 

W dniu 17 grudnia w Urzędzie Miejskim w Turku Burmistrz miasta Romuald Antosik spotkał się z reprezentacją Klubu Sportów i Sztuk Walk , która w mijającym roku osiągnęli najwyższe wyniki sportowe podczas zawodów międzynarodowych i krajowych.

Na spotkaniu obecni byli Medaliści Mistrzostw Polski w walkach kontaktowych + 10 lat to : Aleksandra Figurska, Julita Stanisławska, Natalia Zamiatowska, Wojciech Gadomski, Marcel Rosiak, Hubert Nowinowski, Bartosz Waberski i Tomasz Sobczak. W spotkaniu uczestniczyli również rodzice najmłodszych zawodników i Prezes Klubu shihan Dariusz Jasiakiewicz. Wszyscy zawodnicy z rąk Burmistrza otrzymali drobne prezenty i podziękowania za promowania miasta w kraju i zagranicą.

reklama

Na zakończenie zrobiono sobie pamiątkowe zdjęcie przy wspaniale udekorowanej choince. Historia Klubu Sportów i Sztuk Walk to blisko 40 letnia działalność w sportach walki i mnóstwo tytułów drużynowych i indywidualnych w zawodach krajowych zagranicznych jak Mistrzostwa Świata, Pucharu Świata, Mistrzostwa Europy czy choćby zdobycie 12 krotnie tytułu Klubowego Mistrza Polski w Kata i Kumite Karate Kyokushinkai. Obecnie w klubie działają 5 sekcje karate, judo i kickboxingu obejmujące swym zasięgiem różne grupy wiekowe, które trenują w sali przy ulicy Powstańców Wielkopolskich obok Osiedla Wyzwolenia w Turku. Przed klubem obóz zimowy połączony z nauka jazdy na nartach i wakacyjna wyprawa nad Morze Bałtyckie, gdzie będą trenować przez blisko 10 dni z instruktorem Japońskim.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Spotkanie sołtysów z Wójtem gminy Malanów

Spotkanie sołtysów z Wójtem gminy Malanów

z wczoraj
Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama