sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate na spotkaniu u Burmistrza

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate na spotkaniu u Burmistrza
 

W dniu 17 grudnia w Urzędzie Miejskim w Turku Burmistrz miasta Romuald Antosik spotkał się z reprezentacją Klubu Sportów i Sztuk Walk , która w mijającym roku osiągnęli najwyższe wyniki sportowe podczas zawodów międzynarodowych i krajowych.

Na spotkaniu obecni byli Medaliści Mistrzostw Polski w walkach kontaktowych + 10 lat to : Aleksandra Figurska, Julita Stanisławska, Natalia Zamiatowska, Wojciech Gadomski, Marcel Rosiak, Hubert Nowinowski, Bartosz Waberski i Tomasz Sobczak. W spotkaniu uczestniczyli również rodzice najmłodszych zawodników i Prezes Klubu shihan Dariusz Jasiakiewicz. Wszyscy zawodnicy z rąk Burmistrza otrzymali drobne prezenty i podziękowania za promowania miasta w kraju i zagranicą.

reklama

Na zakończenie zrobiono sobie pamiątkowe zdjęcie przy wspaniale udekorowanej choince. Historia Klubu Sportów i Sztuk Walk to blisko 40 letnia działalność w sportach walki i mnóstwo tytułów drużynowych i indywidualnych w zawodach krajowych zagranicznych jak Mistrzostwa Świata, Pucharu Świata, Mistrzostwa Europy czy choćby zdobycie 12 krotnie tytułu Klubowego Mistrza Polski w Kata i Kumite Karate Kyokushinkai. Obecnie w klubie działają 5 sekcje karate, judo i kickboxingu obejmujące swym zasięgiem różne grupy wiekowe, które trenują w sali przy ulicy Powstańców Wielkopolskich obok Osiedla Wyzwolenia w Turku. Przed klubem obóz zimowy połączony z nauka jazdy na nartach i wakacyjna wyprawa nad Morze Bałtyckie, gdzie będą trenować przez blisko 10 dni z instruktorem Japońskim.

materiał nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama