sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

"Wiatr w żagle" czyli 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Finał 28 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już 12 stycznia pod hasłem „Wiatr w żagle” odbędzie się on w turkowskim Miejskim Domu Kultury.

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy to charytatywna akcja, której głównym założeniem jest pomoc dla osób w zakresie zdrowotnym, głównie dzieci. Z roku na rok popularność wydarzenia wzrasta. Podczas ubiegłorocznej akcji w Turku udało się zebrać 132 tys. złotych. W tym roku zebrane środki zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.  Aby móc sukcesywnie ratować zdrowie dzieci potrzebne są najnowocześniejsze urządzenia medyczne, które są bardzo drogie.

reklama

W tym roku organizatorzy przygotowali: Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej, który odbędzie się w Hali widowiskowo-sportowej przy ul. Parkowej o godzinie 10:00. O godzinie 15:00 w Parku im. Konstytucji 3 Maja odbędzie się wystawa starych pojazdów mechanicznych z możliwością przejażdżki za drobną opłatą. Sztab WOŚP mieszący się w Miejskim Domu Kultury będzie otwarty od godziny 10:00. Tam o godzinie 16:00 odbędzie się koncert zespołu BIG UP oraz solistów Piosenki MDK. Następnie o godzinie 17:00 planowana jest aukcja i sprzedaż gadżetów. Nie zabraknie również światełka do nieba o 20:00.

Serdecznie w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dnia 8 stycznia o godzinie 14:30 w siedzibie sztabu przy ul. Tadeusza Kościuszki 13 zorganizowane zostanie spotkanie dla wolontariuszy biorących udział w 28. Finale WOŚP. Na spotkanie omówione zostaną sprawy organizacyjne związane ze zbiórką pieniędzy, wydane zostaną również identyfikatory, puszki oraz serduszka.

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.

"Dobro powraca" do Automobil Klub Turek. Klubowicze...

18 st.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama