sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Przekaż dary na aukcję WOŚP w Turku

Przekaż dary na aukcję WOŚP w Turku - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

W Sztabie przy Miejskim Domu Kultury w Turku trwają przygotowania do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 12 stycznia 2020r. Organizatorzy apelują do darczyńców o przekazywanie darów na aukcję WOŚP w Turku.

Ta wyjątkowa akcja od lat otwierająca serca i łącząca ludzi w szczytnym celu, na stałe wpisała się do miejskiego kalendarza wydarzeń. W 2019 roku podczas 27. Finału Turkowski Sztab przekazał do Fundacji W.O.Ś.P kwotę ponad 132 655,59 złotych. Turkowski Sztab zwraca się do wszystkich ludzi o wielkim sercu, kolekcjonerów, firm prywatnych, państwowych i innych darczyńców z gorącą prośbą o DARY SERCA na aukcję: unikatowe i wartościowe przedmioty, dobra kultury, pakiety rekreacyjne, wycieczki, bony zakupowe i usługowe, itp.

reklama

Wszystkich mieszkańców miasta i powiatu tureckiego, przedstawicieli władz lokalnych, przedsiębiorców organizatorzy zapraszają do czynnego udziału w aukcji przedmiotów. Dary można przynosić do siedziby Turkowskiego Sztabu WOŚP (Miejski Dom Kultury, ul. T. Kościuszki 13, 62 – 700 Turek, tel. (63) 280 00 20) od 7 stycznia. Wszystkie przedmioty znajdą się na aukcji podczas finałowej imprezy w dniu 12 stycznia.

Przekaż dary na aukcję WOŚP w Turku

Podobne artykuły

VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.
Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.
Zalewski, Kostrzewski i Kwiatkowski dali radę!...

Zalewski, Kostrzewski i Kwiatkowski dali radę!...

19 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama