czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Już w tę niedzielę 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Już w tę niedzielę 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Już w tę niedzielę 12 stycznia 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Wiatr w żagle". Jak co roku w turkowskim MDK odbędzie się licytacja na szczytny cel. Ponadto organizatorzy przygotowali charytatywny mecz piłki nożnej oraz wystawę zabytkowych samochodów.

Jak mogliście przeczytać kilka dni temu na naszym portalu, 8 stycznia planowane było spotkanie wolontariuszy biorących udział w 28 Finale WOŚP. Podczas spotkania umówione zostały sprawy organizacyjne związane ze zbiórką pieniędzy, rozdane zostały puszki identyfikatory oraz serduszka. Na spotkaniu pojawili się również policjanci. Funkcjonariusze ostrzegli wolontariuszy przed zagrożeniami związanymi ze zbiórką pieniędzy na ulicy. Radzili unikać mało uczęszczanych i źle oświetlonych miejsc. Należy również poruszać się w grupie.

reklama

W tym roku sztab WOŚP z siedzibą, jak co roku, w Miejskim Domu Kultury przy ul. Kościuszki 13 otwarty będzie już od godziny 10:00. Również o tej godzinie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Parkowej odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej. Ponadto przed siedzibą MDK Turek o godzinie 15:00 zorganizowana zostanie wystawa zabytkowych samochodów z możliwością przejażdżki za drobną opłatą. W samym sercu imprezy, czyli w siedzibie sztabu WOŚP o godzinie 16:00 odbędzie się koncert zespołu BIG UP oraz solistów z MDK. O godzinie 17:00 to na co wszyscy czekają, aukcja i sprzedaż gadżetów takich jak koszulki, zegarki, breloczki i wiele innych.

Warto wspomnieć, że 28. Finał WOŚP zorganizowany zostanie również w Malanowie, w CKiBP (świetlica wiejska). Tam impreza rozpoczyna się o godzinie 15:00, a już od godziny 9:00 w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie rozegrany Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta. Również w Malanowie odbędzie się licytacja gadżetów. W Przykonie "Wspólne Granie" rozpocznie się już 10 stycznia w piątek w Zespole Szkół w Przykonie. Tuliszków również przyłączy się do akcji 12 grudnia od godziny 16:00. Wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej organizatorzy przygotowali licytacje oraz różne występy.

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.

Już w tę niedzielę 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.

"Dobro powraca" do Automobil Klub Turek. Klubowicze...

18 st.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama