czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Nowy turkowski rekord WOŚP pobity! Zebrano 169 857 zł

Nowy turkowski rekord WOŚP pobity! Zebrano 169 857 zł
 

Turkowianie, jak co roku, chętnie brali udział w WOŚP-owej aukcji otwierając swoje serca i portfele dla chorych dzieci i seniorów. Na tegoroczny sukces zapracowali wszyscy aktywnie wspierający finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Padł kolejny rekord w kwocie 169 tyś zł!

W tym roku turkowianie pokazali, że potrafią otworzyć swoje serca i portfele na oścież. Podczas niedzielnego, 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Turku udało się zebrać najwyższą do tej pory kwotę. Tak wysokiego wyniku można było się spodziewać po entuzjazmie, jaki panował podczas wczorajszych licytacji w Sztabie WOŚP a także ekspresowej aukcji prowadzonej przez Tomasza Człapę i dyrektora MDK Pawła Siwińskiego.

reklama

O rekordowej zbiórce na swoich stronach informuje Miejski Dom Kultury podając z zachwytem kwotę 169 857 zł i 25 gorszy to o 37 tyś więcej niż w roku ubiegłym. W latach poprzednich zbierano odpowiednio 132 tyś w 2019 roku, 131 tyś w 2018 i 90 tyś w 2017.

O tym co działo się od samego rana na ulicach Turku oraz podczas wieczornego finału w MDK pisaliśmy wczoraj:
Finał w MDK: https://www.turek.net.pl/fotogaleria/28220-28-final-wosp-turek-2020
Zbiórka na mieście: https://www.turek.net.pl/fotogaleria/28219-orkiestrowa-machina-ruszyla-turkowianie-wspieraja-wosp-juz-po-raz-28

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.

"Dobro powraca" do Automobil Klub Turek. Klubowicze...

18 st.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama