poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

"Dobro powraca" do Automobil Klub Turek. Klubowicze otrzymali voucher na 1000 zł z licytacji WOŚP

 

Niespełna tydzień temu emocjonowaliśmy się licytacjami podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nowy rekord zbiórki na WOŚP w Turku w kwocie blisko 170 tyś to efekt zaangażowania się wielu osób, instytucji i organizacji. Wśród nich są m.in. członkowie Automobil Klubu Turek dla których hasło „Dobro Powraca” ziściło się w sposób wymierny.

Jak co roku finał w WOŚP w Miejskim Domu Kultury wspiera istniejący już kilka lat klub miłośników pojazdów zabytkowych działający aktualnie pod nazwą Autmobil Klub Turek. Pokaz zabytkowych pojazdów i przepyszny żurek z wojskowego kotła na stałe wpisały się w szereg atrakcji przygotowywanych na niedzielne finały WOŚP w Turku. W tym roku klubowiczom udało się zebrać 969 zł oraz przekazać na licytację nagrody i obrazy wykonane przez członków i sympatyków stowarzyszenia.

reklama

Ten skromny wkład turkowskich zmotoryzowanych pasjonatów został w tym roku dodatkowo doceniony przez firmę BGH WORK sp. z o.o., która wylicytowany voucher na usługi w nowo powstałej stacji AutoSfery przekazała właśnie członkom Automobil Klubu Turek. Voucher został wylicytowany za 900 zł i uroczyście przekazany członkom klubu decyzją prezes BGH WORK Magdaleny Grosz. Dzięki temu wsparciu, pojazdy będące pod opieką klubowiczów, będą mogły skorzystać z szerokiej gamy usług AutoSfery w skład której wchodzą m.in. przeglądy, naprawy mechaniczne i blacharskie, diagnostyka pojazdowa.

Automobil Klub Turek to nie tylko wsparcie WOŚP. Klub liczy już ponad 40 osób i bardzo aktywnie od wielu lat działa na terenie naszego powiatu oraz poza jego granicami. Warto tu wymienić chociażby zaangażowanie w Dni Turku czy Turmagedon a także inscenizacje historyczne w Stowarzyszeniu Przystań oraz rekonstrukcje historyczne na ul. Kaliskiej. Klub także wychodzi z własnymi projektami czego przykładem jest organizowany od kilku lat Rajd Pojazdów Zabytkowych.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.
Finał WOŚP w Malanowie. Zebrali aż 19 tys....

Finał WOŚP w Malanowie. Zebrali aż 19 tys. złotych!

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama