poniedziałek 24 luty 2020

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na luty.

Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na luty.
 

Znamy już repertuar kina TUR na luty. Tym razem wyemitowane zostanie 7 różnych filmów, a wśród nich znajdą się takie tytuły jak „Psy 3. W imię zasad” albo „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

„Kopciuszek. Historia Prawdziwa” to pierwszy tytuł, który pokaże się na ekranach naszego kina. To nowa odsłona klasycznej baśni braci Grimm w nowej odsłonie okazuje się, że książę został zamieniony w mysz, a kopciuszek zrobi wszystko, co w jej mocy, aby go uratować.

reklama

Ponadto w lutym wyemitowane zostaną jeszcze 2 filmy animowane, na których świetnie bawić się będzie cała rodzina. Kolejnym z nich jest „Urwis” - opowie historie psiaka, który po całym życiu spędzonym w pałacu trafił na ulicę. Ostatnią już bajką będą „Tajni i fajni”. Lance Sterling światowej sławy szpieg spotyka na swojej drodze naukowca – Waltera Becketta, który twierdzi, że wynalazł nową technologię kamuflującą. Polska komedia „Mayday” z Piotrem Adamczykiem w roli głównej opowiada o losach mężczyzny posiadającego dwie żony.

„Psy 3. W imię zasad” to kolejna część kultowej serii Władysława Pasikowskiego. Psy wracają na ekrany kin po 25 latach i opowiedzą o dalszych losach Franza Maurera. Kolejny film to „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” ukazująca poczynania mężczyzny, który od najmłodszych lat wziął za cel zostanie gangsterem.

Ostatnim już tytułem repertuaru na luty jest „Gorący temat”. Przedstawi on brutalne realia pracy prezenterki telewizyjnej w stacji The Fox News.

reklama

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych filmów oraz ich zwiastuny można sprawdzać zawsze w dziale Repertuar Kina

Podobne artykuły

Nowe Gwiezdne Wojny już w styczniu w kinie TUR.

Nowe Gwiezdne Wojny już w styczniu w kinie TUR.

3 st.
Grudniowy repertuar kina TUR.

Grudniowy repertuar kina TUR.

06-12-2019

"Noc grozy" dla wszystkich miłośników horrorów już...

23-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama