niedziela 29 marca 2020

Marka, Wiktoryny, Zenona

reklama

Muzeum podsumowało ferie zimowe

Muzeum podsumowało ferie zimowe
 

Od 27 stycznia do 7 lutego, tj. w czasie przerwy zimowej, w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera odbywały się warsztaty dla dzieci i młodziezy.

Uczestniczy warsztatów ceramicznych prowadzonych przez Martę Baraniecką stworzyli rzeźby aniołów oraz płaskorzeźby kotów. Katarzyna Kasprzak z pracowni rękodzieła zaproponowała najmłodszym wykonanie biżuterii koralikowej, tj. naszyjników oraz bransoletek. Miłośnicy pisania gęsim piórem mogli sprawdzić swoje umiejętności po okiem Aleksandry Czekały. Wielbiciele lokalnej historii oglądali filmy archiwalne przygotowane przez Radosława Nawrota.

reklama

Ponadto wszyscy odwiedzający Muzeumw Turku w okresie feri zimowych mogli obejrzeć wystawę czasową ,,Spotkania z kulturą indiańską Ameryki Północnej i Południowej". 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy na zimowych treningach w Zakopanem

Karatecy na zimowych treningach w Zakopanem

13 lt.
Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i...

Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i Kasztelani...

12 lt.
Bezpłatne

Bezpłatne "Ferie z Judo" w Tuliszkowie

10 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama