czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Ruszają prace rozbiórkowe w Profim. Oświadczenie firmy.

Ruszają prace rozbiórkowe w Profim. Oświadczenie firmy.
 

Po trzech miesiącach od tragicznego pożaru, który miał miejsce w nocy z 26 na 27 listopada 2019 roku, ruszają prace rozbiórkowe na terenie zakładu produkcyjnego Profim w Turku. Po wielu tygodniach intensywnej współpracy ze służbami i władzami lokalnymi firma otrzymała pozwolenie na rozpoczęcie działań porządkowych w miejscu zdarzenia.

Jest to kolejny etap długofalowego procesu, którego celem jest przywrócenie zdolności operacyjnych oraz odbudowy pozycji rynkowej. Dla Kierownictwa zakładu Profim, należącego do Grupy Flokk, priorytetem przy wyłanianiu firmy, której miała zostać powierzona dekonstrukcja spalonej hali, była kompleksowość tej usługi oraz bezpieczna realizacja zlecenia. W wyniku przeprowadzonego przetargu wybrano firmę AUTO-BAU specjalizującą się w rozbiórkach i wyburzeniach obiektów budowlanych na terenie całego kraju.

reklama

AUTO-BAU to profesjonalny wykonawca, z wieloletnim doświadczeniem, który niejednokrotnie podejmował się trudnych i wymagających realizacji w tym zakresie. Firma dysponuje zaawansowanymi technologiami oraz korzysta ze sprawdzonych metod, umożliwiających minimalizację uciążliwości prowadzonych prac dla najbliższego sąsiedztwa.
Zgodnie z przyjętym harmonogramem, rozbiórka hali przy ul. Górniczej 16, rozpocznie się w czwartek, 27 lutego w godzinach porannych, i potrwa do końca kwietnia tego roku. 

Profim deklaruje współpracę z podmiotami lokalnymi w celu sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia rozbiórki. O postępach prac oraz kolejnych etapach działań realizowanych na terenie pogorzeliska, Kierownictwo zakładu będzie informować okolicznych mieszkańców oraz władze lokalne na bieżąco. 

materiał prasowy nadesłany
tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.
Pożar budynku mieszkalnego na ul. Leśnej w...

Pożar budynku mieszkalnego na ul. Leśnej w Turku. W...

17 maj.
Gm. Przykona: Pożar drewnianych budynków w...

Gm. Przykona: Pożar drewnianych budynków w...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama