czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

PGKiM apeluje o ograniczenie wizyt

PGKiM apeluje o ograniczenie wizyt
 

Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawianie się coraz więcej przypadków zachorowania na koronawirus COVID-19, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku prosi o ograniczenie wizyt w swoich siedzibach.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zarażaniem koronawirusem, mając
na uwadze zasady bezpieczeństwa rekomendowane przez WHO, które zostały zamieszczone
na stronie internetowej Państwowego Zakładu Higieny http://www.pzh.gov.pl/jak-uchronic-sie-przed-koronawirusem-infografiki-swiatowej-organizacji-zdrowia-who, prosimy o ograniczenie wizyt w siedzibach Przedsiębiorstwa.

reklama

Większość spraw może być załatwiona telefonicznie, mailowo. Dlatego prosimy o ograniczenie do absolutnego minimum swoich wizyt w siedzibach Spółki, szczególnie przy ul. Polnej 4 i ul. Dąbrowskiego 12a. Osobiste przyjmowanie interesantów od poniedziałku, 16 marca 2020 r. do odwołania, zostanie ograniczone. We wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy pgkim-turek@pgkim-turek.pl (dane kontaktowe podane są na stronie internetowej przedsiębiorstwa http://www.pgkim-turek.pl). Jeśli Państwa wizyta będzie konieczna, wówczas będzie wiązała się z pewnymi obostrzeniami. Mianowicie od poniedziałku, 16 marca 2020 r. zamykamy drzwi do budynku i umieszczamy tam skrzynkę podawczą oraz listę telefonów kontaktowych. Będą mogli Państwo swoją sprawę złożyć w skrzynce, zaś z konkretnym pracownikiem skontaktować się telefonicznie.

Wszelkie płatności, np. za wodę, ścieki, czynsz, prosimy dokonywać online za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Na dokumentach opłat mają Państwo podany numer rachunku do wpłat. Wpłaty z tytułu gospodarowania odpadami za miesiąc marzec i kwiecień powinny zostać uregulowane do 25 kwietnia, można więc taką wpłatę odłożyć w czasie. Zarządca prosi również o głosowanie nad uchwałami rocznego zebrania wspólnot mieszkaniowych za pomocą kart do głosowania. Karty można oddawać przy ul. Dąbrowskiego 12a.

W sprawach nie wymagających natychmiastowego działania, zachęcamy do wizyty w późniejszym terminie. Dzięki ograniczeniu bezpośrednich kontaktów, zmniejszymy zagrożenie związane z potencjalnym rozprzestrzenianiem się wirusa, co powinno stanowić nasz wspólny priorytet.
                                                                                                              Zarząd PGKiM Sp. z o.o. w Turku

Podobne artykuły

Dwóch mężczyzn i kobieta z powiatu z pozytywnym...

Dwóch mężczyzn i kobieta z powiatu z pozytywnym...

z dzisiaj
Dwóch nowych zarażonych w powiecie tureckim i...

Dwóch nowych zarażonych w powiecie tureckim i 146...

11 sierp.
Nowe cztery zakażenia SARS-CoV-2 w powiecie....

Nowe cztery zakażenia SARS-CoV-2 w powiecie....

9 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama