czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

12°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Od czwartku zakaz handlu na zieleniaku

Od czwartku zakaz handlu na zieleniaku
 

Zgodnie z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, od 19 marca 2020 r. do odwołania, wprowadzony został zakaz handlu na miejskim zieleniaku przy ul. Legionów Polskich.

Zakaz handlu od czwartku, 19 marca 2020 r. dotyczy sprzedawców oferujących swój towar poza sklepami, to znaczy tych, którzy podlegają pod opłatę targową. Wczoraj wszyscy sprzedający zostali powiadomieni o wprowadzonym zakazie handlu i mają czas na sprzedaż pozostałych produktów.

reklama

Natomiast osoby sprzedające w dzierżawionych sklepach zlokalizowanych na zieleniaku, nadal mogą prowadzić swoją działalność, niemniej musi ona być zgodna ze wskazaniami Głównego Inspektora Sanitarnego. Za pośrednictwem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku, wszyscy zapoznali się z tymi zaleceniami i potwierdzili, że się do nich zastosują.

źródło: UM Turek

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Warsztaty garncarskie i profilaktyczna...

Warsztaty garncarskie i profilaktyczna pogadanka....

4 sierp.
Piąta edycja Powiatowego Konkursu  Wiedzy o...

Piąta edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu...

20 czerw.
Koronawirus. Rząd wprowadza nowe ostrzejsze...

Koronawirus. Rząd wprowadza nowe ostrzejsze...

08-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama