niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Od czwartku zakaz handlu na zieleniaku

Od czwartku zakaz handlu na zieleniaku
 

Zgodnie z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, od 19 marca 2020 r. do odwołania, wprowadzony został zakaz handlu na miejskim zieleniaku przy ul. Legionów Polskich.

Zakaz handlu od czwartku, 19 marca 2020 r. dotyczy sprzedawców oferujących swój towar poza sklepami, to znaczy tych, którzy podlegają pod opłatę targową. Wczoraj wszyscy sprzedający zostali powiadomieni o wprowadzonym zakazie handlu i mają czas na sprzedaż pozostałych produktów.

reklama

Natomiast osoby sprzedające w dzierżawionych sklepach zlokalizowanych na zieleniaku, nadal mogą prowadzić swoją działalność, niemniej musi ona być zgodna ze wskazaniami Głównego Inspektora Sanitarnego. Za pośrednictwem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku, wszyscy zapoznali się z tymi zaleceniami i potwierdzili, że się do nich zastosują.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Nowe cztery zakażenia SARS-CoV-2 w powiecie....

Nowe cztery zakażenia SARS-CoV-2 w powiecie....

z dzisiaj
Nowe zarażenia w powiecie. Trzy kobiety i...

Nowe zarażenia w powiecie. Trzy kobiety i mężczyzna...

z wczoraj
Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden...

Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden nowy...

6 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama