poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

PSZOK w Turku ogranicza działalność

PSZOK w Turku ogranicza działalność
 

rzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej  Sp. z o.o. w Turku informuje, że w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, troszcząc się o dobro mieszkańców Turku i pracowników, ogranicza obsługę osób korzystających z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Polnej 4 w Turku.

Od 25 marca 2020 r. do odwołania, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wstrzymuje obsługę mieszkańców w dniach: poniedziałek i piątek.

reklama

Dniami przeznaczonymi do dyspozycji mieszkańców, którzy chcą korzystać z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, jest środa w godzinach od 12:00 do 17:00 oraz sobota w godzinach od 10:00 do 15:00, z ograniczeniem przebywania na terenie PSZOK maksymalnie dwóch osób dostarczających odpady. Osoby chcące oddać odpady do PSZOK muszą okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem i dowolnym rachunkiem na to samo nazwisko (np. za wodę, prąd), potwierdzającym zamieszkiwanie na terenie Turku.

Powyższe działania mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób dostarczających odpady do PSZOK i pracowników obsługi. Szczególnie w sytuacji, kiedy okoliczne gminy zamknęły swoje PSZOKi, PGKiM Sp. z o.o. w Turku na razie tylko ogranicza działalność swojego Punktu przy ul. Polnej. W przypadku zmiany sytuacji epidemicznej w kraju, możliwe są dalsze zmiany w działalności PSZOK.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do...

Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do przetargu...

3 czerw.
Było mu zimno - teraz będzie miał gorąco....

Było mu zimno - teraz będzie miał gorąco....

3 czerw.
Przywrócono pełne funkcjonowanie PSZOK w Turku

Przywrócono pełne funkcjonowanie PSZOK w Turku

15 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama