sobota 19 czerwca 2021

Gerwazego, Protazego, Sylwii

31°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

PSZOK w Turku ogranicza działalność

PSZOK w Turku ogranicza działalność
 

rzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej  Sp. z o.o. w Turku informuje, że w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, troszcząc się o dobro mieszkańców Turku i pracowników, ogranicza obsługę osób korzystających z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Polnej 4 w Turku.

Od 25 marca 2020 r. do odwołania, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wstrzymuje obsługę mieszkańców w dniach: poniedziałek i piątek.

reklama

Dniami przeznaczonymi do dyspozycji mieszkańców, którzy chcą korzystać z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, jest środa w godzinach od 12:00 do 17:00 oraz sobota w godzinach od 10:00 do 15:00, z ograniczeniem przebywania na terenie PSZOK maksymalnie dwóch osób dostarczających odpady. Osoby chcące oddać odpady do PSZOK muszą okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem i dowolnym rachunkiem na to samo nazwisko (np. za wodę, prąd), potwierdzającym zamieszkiwanie na terenie Turku.

Powyższe działania mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób dostarczających odpady do PSZOK i pracowników obsługi. Szczególnie w sytuacji, kiedy okoliczne gminy zamknęły swoje PSZOKi, PGKiM Sp. z o.o. w Turku na razie tylko ogranicza działalność swojego Punktu przy ul. Polnej. W przypadku zmiany sytuacji epidemicznej w kraju, możliwe są dalsze zmiany w działalności PSZOK.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy...

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

10 czerw.
Ruszają prace na Wyszyńskiego. Podpisano umowę...

Ruszają prace na Wyszyńskiego. Podpisano umowę na...

14 maj.
Ile miesięcznie ton śmieci produkują...

Ile miesięcznie ton śmieci produkują turkowianie?...

10 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama