piątek 22 stycznia 2021

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia Teatru Cieni

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia Teatru Cieni - źródło: MDK Turek
źródło: MDK Turek 

Już za tydzień, w piątek 10 kwietnia Miejski Dom Kultury w Turku przedstawi autorski ogólnodostępny film, pokazujący jak prostym domowym sposobem zrobić Teatr Cieni.

Obecnie wszyscy młodsi czytelnicy siedzą całymi dniami w domu - warto szukać dla siebie i swojej rodziny nowych, kreatywnych sposobów zagospodarowania czasu. Jednym z nich może być Teatr Cieni, który pobudza wyobraźnię i może dać sporo frajdy.

reklama

Film zostanie zaprezentowany na Facebooku Miejskiego Domu Kultury w Turku 10 kwietnia - mamy 8 dni, żeby przygotować karton tekturowy (może być po butach), nożyczki, czarny bristol lub czarne kartki z bloku (żeby nie wychodzić z domu może być kartka z bloku pomalowana czarną farbą), patyczki/wykałaczki, kawałek taśmy klejącej, papier pergaminowy biały lub papier biały przezroczysty (to, co mamy obecnie w domu) i lampka: nocna, biurkowa, latarka lub telefon z latarką.

Dokładnej godziny transmisji jeszcze nie znamy, jednak kiedy już ją poznamy - poinformujemy!

Źródło: Miejski Dom Kultury w Turku

Podobne artykuły

Kolejne

Kolejne "Serce na nakrętki" w Turku.

05-11-2020
Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych...

Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych poborów...

09-10-2020
Zakończył się kolejny projekt domu kultury....

Zakończył się kolejny projekt domu kultury. Park...

22-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama