sobota 23 stycznia 2021

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Przywrócono pełne funkcjonowanie PSZOK w Turku

Przywrócono pełne funkcjonowanie PSZOK w Turku
 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Turku informuje, że od środy, 13 maja 2020 roku przywrócone zostanie pełne funkcjonowanie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Polnej 4 w Turku.

Osoby chcące oddać odpady do PSZOK muszą okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem i dowolnym rachunkiem - fakturą na to samo nazwisko (np. za wodę, prąd), potwierdzającym zamieszkanie na terenie Turku.

reklama

PSZOK czynny będzie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 07:00 do 20:00, oraz w soboty w godzinach od 07:00 do 12:00. Jednocześnie w związku z aktualną sytuacją epidemiczną PGKiM prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie następujących zasad bezpieczeństwa podczas wizyty w PSZOK.

Podczas wizyty obowiązywać będzie limit ilości klientów obsługiwanych jednocześnie na terenie PSZOK (max. 1 osoba / 1 pojazd dostarczający odpady) – pozostałe pojazdy z odpadami oczekiwać będą przed bramą wjazdową. Osoby dostarczające odpady wchodzące na teren PSZOK muszą mieć zakryty nos i usta za pomocą odzieży lub jej części bądź maseczki, założone rękawiczki jednorazowe oraz zachować odpowiednią odległość od osób obsługujących PSZOK.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Kolejne niechlubne znalezisko w lasach na...

Kolejne niechlubne znalezisko w lasach na terenie...

15 st.
PSZOK w Kawęczynie otwarty. Zbiórka odpadów w...

PSZOK w Kawęczynie otwarty. Zbiórka odpadów w każdą...

11 st.
PGKiM rozpoczyna odbiór choinek

PGKiM rozpoczyna odbiór choinek

11 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama