środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Przywrócono pełne funkcjonowanie PSZOK w Turku

Przywrócono pełne funkcjonowanie PSZOK w Turku
 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Turku informuje, że od środy, 13 maja 2020 roku przywrócone zostanie pełne funkcjonowanie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Polnej 4 w Turku.

Osoby chcące oddać odpady do PSZOK muszą okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem i dowolnym rachunkiem - fakturą na to samo nazwisko (np. za wodę, prąd), potwierdzającym zamieszkanie na terenie Turku.

reklama

PSZOK czynny będzie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 07:00 do 20:00, oraz w soboty w godzinach od 07:00 do 12:00. Jednocześnie w związku z aktualną sytuacją epidemiczną PGKiM prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie następujących zasad bezpieczeństwa podczas wizyty w PSZOK.

Podczas wizyty obowiązywać będzie limit ilości klientów obsługiwanych jednocześnie na terenie PSZOK (max. 1 osoba / 1 pojazd dostarczający odpady) – pozostałe pojazdy z odpadami oczekiwać będą przed bramą wjazdową. Osoby dostarczające odpady wchodzące na teren PSZOK muszą mieć zakryty nos i usta za pomocą odzieży lub jej części bądź maseczki, założone rękawiczki jednorazowe oraz zachować odpowiednią odległość od osób obsługujących PSZOK.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

PGKiM zakończono modernizację przepompowni w...

PGKiM zakończono modernizację przepompowni w Muchlinie

30 lip.
Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do...

Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do przetargu...

3 czerw.
Było mu zimno - teraz będzie miał gorąco....

Było mu zimno - teraz będzie miał gorąco....

3 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama