sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Pobór krwi w ramach "Światowego Dnia Krwiodawstwa" już 13 czerwca!

Pobór krwi w ramach
 

Krew ludzka to bezcenny dar, gdyż pomimo nieustannego postępu w medycynie, jest to wciąż płynna tkanka ustrojowa, której nie można ot tak zastąpić inną substancją. Już niebawem bo 13 czerwca w ramach "Światowego Dnia Krwiodawstwa" zorganizowany zostanie otwarty pobór krwi w naszym mieście.

Klub SHDK RP Górnik przy KWB Adamów S.A. w Turku, RCKiK Kalisz, Starostwo Powiatowe w Turku zapraszają wszystkich bez wyjątku do świętowania w ramach którego odbędzie się akcja poboru krwi. W najbliższą sobotę tj. 13 czerwca 2020 w Hostelu „Barbórka” będzie można oddać krew i wspomóc tych którzy jej potrzebują najbardziej.

reklama

Do oddania tego bezcennego płynu chętne osoby proszone są o przybycie do Hostelu Barbórka (ul Legionów Polskich 9)  od godz. 10.00 w dniu 13.06.2020. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i zjeść wcześniej lekki posiłek. Pamiętajmy także że oddanie krwi to poważna sprawa więc na 24 godziny przed tą czynnością nie należy spożywać alkoholu.  Każdy, kto odda ten cenny dar  - zostanie obdarowany wspaniałą niespodzianką  ufundowaną przez Powiatową Publiczną Bibliotekę w Turku oraz Starostwo Powiatowe w Turku. Zapraszamy! 

Pobór krwi w ramach

Podobne artykuły

Kolejny pobór krwi w Turku. RCKiK apeluje o...

Kolejny pobór krwi w Turku. RCKiK apeluje o wsparcie

31 lip.
Krew pilnie potrzebna - każdy z nas może...

Krew pilnie potrzebna - każdy z nas może podarować...

18 lip.
Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama