piątek 10 lipca 2020

Filipa, Sylwany, Witalisa

reklama

Ograniczenia w dostępie do urzędów. Powodem oczekiwanie na wynik testu u jednego z pracowników.

Ograniczenia w dostępie do urzędów. Powodem oczekiwanie na wynik testu u jednego z pracowników. - fot. UM Turek
fot. UM Turek 

Jak informuje Urząd Miejski w Turku oraz Starostwo Powiatowe, od dzisiaj tj. 23 czerwca  profilaktycznie wprowadzone zostały ograniczenia w dostępie do budynku przy ul. Kaliskiej 59. Jaki jest powód wprowadzenia takiego ograniczenia wyjaśnia UM Turek?

Wg informacji zamieszczonych na stronach internetowych wymienionych urzędów wprowadzone ograniczenia są działaniami profilaktycznymi w zakresie przeciwdziałania SARS-CoV-2. Ograniczenia mają trwać do 2 lipca 2020 r. w zakresie dostępu do urzędów zlokalizowanych przy ul. Kaliskiej 59. W przypadku koniecznej wizyty w budynku Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, kontakt z pracownikami będzie ograniczony do kontaktu telefonicznego.

reklama

- W tym celu w holu budynku jest dla Państwa dostępny aparat telefoniczny oraz numery kontaktowe do poszczególnych urzędników. Podczas rozmowy w holu może być obecna wyłącznie jedna osoba. Pozostałe osoby muszą czekać na zewnątrz, zachowując bezpieczny odstęp. Kasa Urzędu Miejskiego jest nieczynna, wszelkie wpłaty należy dokonywać przelewem. - brzmi dalsza część komunikatu UM i Starostwa.

Dokładny powód wprowadzenia ograniczeń wyjaśnia w rozmowie z redakcją Turek.net.pl insp. ds. promocji miasta, komunikacji społecznej i mediów, Anna Michalak - Jedna z pracownic urzędu mieszka z osobami u których okazało się, że są podejrzenia zarażeniem COVID-19. Pracownicy tego wydziału zostali wysłani profilaktycznie do pracy zdalnej. Ta część wydziału została zamknięta. Ponieważ jest to wydział do którego często przychodzą ludzie z zewnątrz, dopóki nie będzie wyniku testu tego urzędnika, musimy ograniczyć dostęp do całego budynku urzędu.

 

Podobne artykuły

Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie...

Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

z dzisiaj
Dziesięć nowych zakażeń koronawirusem...

Dziesięć nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w...

z wczoraj
Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy,...

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy, w...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama