czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli naukę. Wakacje czas zacząć...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli naukę. Wakacje czas zacząć...
 

26 czerwca 2020r. na długo pozostanie w pamięci uczniów szkoły jako wyjątkowy …..pierwsze zakończenie roku szkolnego bez wesołych piosenek, apelu z wręczaniem nagród, bez gości i rodziców, a przede wszystkim bez uścisków i serdecznych gestów wychowawców, koleżanek i kolegów.

Podczas krótkich spotkań z wychowawcami, z Dyrekcją szkoły, podsumowano wyniki w nauce, wręczono nagrody oraz przypomniano o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji oraz sytuacji epidemiologicznej Covid 19. Mówiąc „do zobaczenia”, życzono sobie spotkania we wrześniu w murach szkoły.

reklama

Mimo, że mijający rok szkolny był niemałym wyzwaniem dla całej szkolnej społeczności , to dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu, wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klasy programowo wyższej. Wielu z nich uzyskało bardzo wysokie wyniki w nauce, co zostało docenione i nagrodzone . Tegoroczne nagrody ufundowali:

Burmistrz Miasta dla ucznia z najwyższą średnią wśród absolwentów, otrzymali je : Aleksandra Jakomulska, Igor Jasnowski – kl. 8c ( średnia 5,50), Dyrektor szkoły - dla ucznia z najwyższą średnią wśród absolwentów , otrzymali je : Aleksandra Jakomulska, Igor Jasnowski – kl. 8c,, Studio Fitness Lush Life p. Jordan Zakolski – dwa karnety na siłownię dla najlepszej absolwentki i najlepszego absolwenta szkoły , otrzymali je: Aleksandra Jakomulska, Igor Jasnowski – kl. 8c,, p. Anna Majda - za osiągnięcia edukacyjne i wyniki w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych z biologii i chemii dla Kacpra Chojnackiego z kl. 8c, Szymona Żabińskiego z kl. 8b, anonimowy darczyńca - za osiągnięcia edukacyjne i wyniki w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z geografii dla Wojciecha Polińskiego z kl. 8b, anonimowy darczyńca – za godne reprezentowanie Szkoły w konkursach artystycznych i osiągnięcia na Festiwalu Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej w roku szkolnym 2019/2020 dla Michaliny Kurek z kl. 3c, anonimowy darczyńca - za godne reprezentowanie Szkoły w projekcie Edukacji Globalnej „Świat się zmienia – a my z nim” 2019/2020 i działalność w ramach wolontariatu pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP dla Marceliny Woźniak z kl. 8b, Marcela Rosiaka i Igora Jasnowskiego z kl. 8c, radny Paweł Kwiatkowski za działalność w Samorządzie Uczniowskim, godne reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym bony o wartości 50 zł. do sklepu Empik dla Klaudii Szulc z kl. 8d , Igora Jasnowskiego, Rafała Kuźnika, Martyny Kowalskiej, Joanny Chruścińskiej kl. 8c , Adama Dzierana, Gabrieli Bednarek, Natalii Woźniak z kl. 8b, Miranda Textiles – nagrody rzeczowe dla uczniów klas młodszych za udział w konkursach szkolnych i działalność w Samorządzie Uczniowskim, Dyrektor szkoły – za nagranie filmu i udział w XXV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży dla Jakuba Grzelki i Igora Jasnowskiego z kl.8c, Rada Rodziców – bony pieniężne, statuetki, dyplomy, nagrody książkowe, długopisy dla absolwentów.

Oprócz absolwentów, nagrodzono bonami pieniężnymi, pamiątkowymi statuetkami także uczniów z najwyższą średnią z każdego rocznika. Taki wynik uzyskali:

z klas IV : Julia Witczak- 6,00 ( kl. 4a ) i Jeremiasz Żółtaszek - 5,75 (kl.4b), z klas V : Wiktor Sylwestrzak - 5,92 (kl. 5a) oraz Zofia Opala - 6,00, Amelia Jaros- 5,92 i Tatiana Smak - 5,92 z kl.5c oraz Agnieszka Naglewska - 5,92 (kl.5d), z klas VI : Adam Nejme 5,83 i Laura Stępień -5,83 ( kl.6b ) i Martyna Kazikowska -5,92 (kl.6d), z klas VII: Nikola Świerczyńska - 5,57 i Julia Łukaszewska- 5,43 (kl.7c).

reklama

Spośród wszystkich klas, najwyższą średnią ocen w nauce uzyskali uczniowie kl. 5a – 5,12 , i to do nich powędrował czek o wartości 150 zł. ufundowany przez Radę Rodziców. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, dziękujemy sponsorom i do zobaczenia we wrześniu!

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Podobne artykuły

Koniec nauki w szkołach ponadpodstawowych na...

Koniec nauki w szkołach ponadpodstawowych na terenie...

27 czerw.
Szkoła się skończyła! Wakacje czas zacząć!

Szkoła się skończyła! Wakacje czas zacząć!

24 czerw.

"Piątka" na piątkę. Laureaci i finaliści...

4 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama