wtorek 26 stycznia 2021

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Wystartowały wakacje 2020 w mieście. Na co warto się wybrać w lipcu

Wystartowały wakacje 2020 w mieście. Na co warto się wybrać w lipcu - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Wakacje w tym roku wydawały by się nie odbyć, jednak jednostki kulturalne z miasta zadbały o to byśmy mieli solidny i bezpieczny zapas rozrywki w tym ciężkim czasie.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji na lato w lipcu 2020

Już 8 lipca możemy zabrać swoje pociechy na wakacyjny turniej piłki nożnej dla klas I-III, który odbędzie się na Orliku koło szkoły podstawowej nr 5.  Jeśli jednak nie jesteście fanami Roberta Lewandowskiego, a wasz wiek wskazuje na to, że epoka smartfonów i gier komputerowych nie jest dla Was, to serdecznie zapraszamy na „ Zabawy naszych rodziców” – gry i zabawy z okresu PRL, warto zabrać dzieci i pokazać, że niektóre zabawy bez komputera też są super. Organizatorem tego spotkania jest Muzeum Miasta w Turku i tam też na Placu Wojska Polskiego 1 odbędzie się to wydarzenie. Nie zapomnijcie, że obowiązują zapisy!

reklama

To nie koniec atrakcji w kolejnych dniach lipca.  Miejski Dom Kultury zaprasza na roztańczone wakacje gdzie dzieci i młodzież będzie mogła poczuć rytm i rozruszać się po długich tygodniach spędzonych w domu, na tańce zapraszamy między innymi 10 lipca.  Spokojnie, dla seniorów również nie zabraknie rozrywki KSiSW zaprasza na Akademię Kickboxingu, które będą odbywały się od 8 lipca w wieczorowych porach. Jeśli Wasze pociechy nie są fanami ruchu, ale rosną w nich mali programiści Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza” zaprasza na zajęcia pt. gry komputerowe Wasze dzieci od 6 do 13 lat na pewno znajdą tam coś dla siebie, a kiedy? Już od 15 lipca. 

Regularnie w lipcu można odwiedzać świetlicę „EUREKA” organizatorzy Stowarzyszenia „Tu i Teraz” na pewno znajdą coś co zatrzyma Was tam na dłużej. 

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Miasta Turek 27 lipca zaprasza na Nocny Maraton Filmowy. Możecie zabrać swoją drugą połówkę na randkę! A może to dobry pomysł by urwać się od domowych obowiązków i zrelaksować w klimatach jakie zaprezentują nam organizatorzy!

reklama

Szkoła podstawowa nr 4 nie da o sobie zapomnieć w te wakacje! Oczywiście nie mamy na myśli zajęć lekcyjnych choć pewnie co niektórzy się stęsknili. Na ten moment organizatorzy zapewniają zajęcia sportowo-rekreacyjne w lipcu będzie ich sporo!

NK

Podobne artykuły

Kolejny karton do witraża wzbogacił stałą...

Kolejny karton do witraża wzbogacił stałą ekspozycję...

05-12-2020
Wideo:

Wideo: "Turek wczoraj i dziś" czyli filmowa...

02-12-2020
Henryk Rautman wzbogacił muzealne zasoby...

Henryk Rautman wzbogacił muzealne zasoby...

23-11-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama