piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Wielkie otwarcie Restauracji Lwowskiej już w sobotę. Będzie Baca z Góral Burgerem i Kapela Pogwizdani!

Wielkie otwarcie Restauracji Lwowskiej już w sobotę. Będzie Baca z Góral Burgerem i Kapela Pogwizdani!
 

Niesamowicie atrakcyjnie zapowiada się otwarcie nowej restauracji w Turku. Już w najbliższą sobotę swoje progi szeroko otwiera Restauracja Lwowska, będąca połączeniem smaków kuchni gruzińskiej oraz ukraińskiej. Wielkie otwarcie uświetnią zaproszeni goście oraz atrakcje dla wszystkich przybyłych.

Dawne Arkady od soboty 11 lipca zmieniają się w Restaurację Lwowską, której menu opierać się będzie w głównej mierze na specjałach kuchni gruzińskiej i ukraińskiej. Pyszne ukraińskie warenky, deruny czy gruzińskie chinkali to tylko wycinek szerokiej oferty jaką serwować będzie nowa restauracja. Nie zabraknie także aromatycznych dań z grila,  trunków za wschodniej granicy oraz produktów regionalnych z polskich gór. 

reklama

Ale to nie wszystko. Otwarcie restauracji uświetnią zaproszeni goście. W sobotę przed restauracją czekać na przybyłych turkowian będzie charyzmatyczny Baca Cyprysek, który na żywo przygotuje znane i cenione Góral Burgery oraz HotDogi na mega wypasie. Czas umili kapela góralska Pogwizgadni, serwując przybyłym znane przeboje w góralskich aranżacjach.

Restauracja Lwowska, pl. Sienkiewicza (dawne Arkady), sobota od godz. 17.00. Na spotkanie zaprasza sam Baca od Góral Burgera w poniższym materiale wideo.

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama