poniedziałek 18 stycznia 2021

Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

reklama

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania
 

Planowane na 13 lipca br. otwarcie jedynej pływalni w Turku nie dojdzie do skutku. Jak informuje UM Turek pływalnia Kryta Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku będzie nieczynna do odwołania.

Z końcem czerwca UM Turek w komunikacie informował o planowanym otwarciu krytej pływalni przy ul. Sportowej dla mieszkańców turku i powiatu. Tak późne uruchomienie jedynej w mieście pływalni dyrekcja OSiR Turek tłumaczyła problemami z dostawą ciepłej wody z ciepłowni GETEC. Jak się jednak okazuje nici z wypadów mieszkańców na basen bowiem w najnowszym komunikacie  UM Turek pływalnia w Turku będzie zamknięta do odwołania.

reklama

„W związku z utrzymującym się wzrostem ilości osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 na terenie powiatu tureckiego, Pływalnia Kryta Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku będzie nieczynna do odwołania.” - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Turku.

Podobne artykuły

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.
Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji...

Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji #SzczepimySię

14 st.
Szczepienia na COVID-19. Zaplanowano 13 punktów...

Szczepienia na COVID-19. Zaplanowano 13 punktów w...

5 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama