sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Sierpniowa rozrywka w mieście.

Sierpniowa rozrywka w mieście.
 

To już ponad połowa wakacji! Jeśli do tej pory nie zapoznaliście się z wachlarzem ofert jakie ma dla was nasze miasto lub korzystaliście z dotychczasowych i chcecie więcej to zapraszamy do zaglądania do kalendarium na miesiąc sierpień.

Już w pierwszym tygodniu znajdziemy w ofercie imprez organizowanych w ramach "Wakacje w Mieście 2020" solidną dawkę rozrywki. Już 3 sierpnia zajęcia wokalne, na których swoich sił wokalnych może spróbować młodzież oraz dzieci. Miejski Dom Kultury w Turku serdecznie zaprasza, kto wie może wśród Was jest prawdziwa gwiazda rocka?

reklama

Uczniowie klas od IV do V mogą uczestniczyć w treningiach w plażową piłkę nożną, które to spotkania organizuje OSiR. Pierwsze sierpniowe spotkanie odbędzie się 6 sierpnia. Idąc w kierunku sportu dzieci jak i seniorzy mogą skorzystać z zajęć kickboxingu, organizatorzy zapraszają już 6 sierpnia każdą kategorię wiekową w innych godzinach. Jeśli od zawsze chcieliście się wcielić w Piratów z Karaibów to Muzeum w Turku zaprasza 12 sierpnia na quest muzealny- poszukiwacze skarbów. Gdy naprawdę Waszym pociechom będzie mało rozrywki możecie zapisać je na świetlicę w klubie „Tęcza” na ul. Spółdzielców 4. Tam dzieci będą mogły wytężyć umysł przy rozwiązywaniu przeróżnych rebusów czy krzyżówek.

Jak widzicie w tym również nie zabraknie ciekawych zajęć dla każdego. Po więcej szczegółów polecamy zapoznać się z plakatem.

 

Podobne artykuły

Spektakl z historią w tle przed Biblioteką...

Spektakl z historią w tle przed Biblioteką Publiczną...

27 sierp.
Druga część Kolorowych Wakacji. Zapraszamy na...

Druga część Kolorowych Wakacji. Zapraszamy na...

25 sierp.
Foto: Sportowe wakacje zawodników KSiSW Turek i...

Foto: Sportowe wakacje zawodników KSiSW Turek i WKK...

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama