piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Wakacje w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Wakacje w Miejskiej Bibliotece Publicznej
 

Wraz z początkiem lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej została wznowiona działalność kulturalna. W ramach wakacyjnych zajęć odbyło się 5 spotkań tematycznych, podczas których dzieci stworzyły mnóstwo kreatywnych prac. Uczestnicy poznali królestwo motyli, nauczyli się kodowania bez użycia komputera, wyruszyli w piracką wyprawę, odkryli tajemnice kosmosu, a także stworzyli wesołe potworki. Wszystkie zajęcia odbywały się na terenie zielonym przy bibliotece.

25 lipca odbył się kolejny Nocny Maraton Filmowy organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Muzeum Miasta Turku. „ Joker” i „Ptaki nocy” to filmy, które mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznej edycji maratonu filmowego.

reklama

W sierpniu będziemy kontynuować wakacyjne zajęcia dla dzieci. W każdy wtorek spotykamy się o godzinie 10.00 na terenie zielonym przy bibliotece. Podczas sierpniowych spotkań dzieci dowiedzą się, co zrobić, aby być eko, poznają znane legendy poznańskie, tajemnicze zagadki, a na ostatnim spotkaniu stworzą pocztówkę z wakacji. W związku z ograniczona ilością miejsc, obowiązują zapisy pod numerem tel. 632785134.

Oprócz letnich wtorkowych zajęć dla dzieci, w sierpniu odbędą się także dwa spektakle Teatru Maska. 14 sierpnia o godzinie 10 zapraszamy na spektakl „Opowieść z teczki profesora Książeczki”, natomiast 21 sierpnia o godzinie 14 odbędzie się spektakl „Legenda o Wandzie co charakter miała i za mąż wyjść nie chciała”.

22 sierpnia na dziedzińcu Muzeum Miasta Turku odbędzie się kolejny Nocny Maraton Filmowy. Więcej szczegółów na ten temat wkrótce!

reklama

Materiał prasowy MBP w Turku

Podobne artykuły

Teatralna przygoda w bibliotece

Teatralna przygoda w bibliotece

5 sierp.
Sierpniowa rozrywka w mieście.

Sierpniowa rozrywka w mieście.

5 sierp.
Nie wiesz jak uzyskać bon turystyczny dla...

Nie wiesz jak uzyskać bon turystyczny dla swojego...

29 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama