sobota 26 listopada 2022

Leona, Leonarda, Lesławy

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Poprowadź własną drużynę harcerską,. Hufiec ZHP zaprasza na kurs

Poprowadź własną drużynę harcerską,. Hufiec ZHP zaprasza na kurs
 

„Naszą misją jest wychowywanie młodego człowieka…” – tak brzmi motto turkowskiego Hufca Związku Harcerstwa Polskiego. Metoda harcerska jest niezawodna od ponad 100 lat. Umożliwiając jej poznanie oraz pomoc w założeniu gromady zuchowej lub drużyny harcerskiej Hufiec organizuje kurs przewodnikowski.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o prowadzeniu własnej drużyny harcerskiej, ale nie wiedziałeś, jak tego dokonać to Turkowski Hufiec ZHP przychodzi z pomocą. We wrześniu planowany jest kurs przewodnikowski. Jego uczestnicy poznają podstawy harcerstwa oraz tajniki metody harcerskiej. Kurs przygotuje do prowadzenia drużyny lub gromady zuchowej.

reklama

- Jeśli jednak uznasz, że własna drużyna nie jest dla Ciebie to znajdzie się miejsce również w jednym z zespołów, w który w głównej mierze będziesz mieć okazję do wykorzystania swoich umiejętności i zainteresowań z życia codziennego – wyjaśnia pwd. Michał Kałużny. Przed rozpoczęciem szkolenia odbędzie się spotkanie organizacyjne z wszystkimi potencjalnymi kursantami, aby porozmawiać o szczegółach, uzgodnić formy zjazdów oraz terminy. Aby wyrazić chęć udziału w kursie organizatorzy zachęcają do wypełnienia formularza znajdującego się na turek.zhp.pl, a w razie dodatkowych pytań z do kontaktu z Komendą Hufca ZHP Turek. Dane kontaktowe dostępne są na stronie http://turek.zhp.pl/aktualnosci/1628/.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Poprowadź własną drużynę harcerską,. Hufiec ZHP zaprasza na kurs

Podobne artykuły

Karol Formalczyk zaraża pasją. Kurs...

Karol Formalczyk zaraża pasją. Kurs fotograficzny...

14 wrz.
Baśniowe tygodnie w Podgajach. Obozowe życie...

Baśniowe tygodnie w Podgajach. Obozowe życie...

23 sierp.
W hołdzie obrońcom Ojczyzny. 102 rocznica

W hołdzie obrońcom Ojczyzny. 102 rocznica "Cudu nad...

15 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama