poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Druga część Kolorowych Wakacji. Zapraszamy na Osiedle Wyzwolenia

Druga część Kolorowych Wakacji. Zapraszamy na Osiedle Wyzwolenia
 

Wakacyjna akcja MOPsu odbywa się od kilku lat i za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych turkowian. Dzieciaki z Matejki z niecierpliwością czekają na chwilę, aż na ich ulicy pojawią się wolontariusze.

Tegoroczne zajęcia dla najmłodszych na Matejki odbywały się od 29 czerwca do 3 lipca. Jak zawsze pogoda dopisała, a do gier i zabaw nie brakowało chętnych więc nie brakowało uśmiechów oraz odrobiny szaleństwa. Od poniedziałku do piątku (24-28 sierpnia) od godziny 10.00 do 12.00 zajęcia dla najmłodszych milusińskich odbywają się przy Szkole Podstawowej nr 5 na Osiedlu Wyzwolenia. Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej części Kolorowych Wakacji–Wakacji na Osiedlu. W związku z epidemią SARS–COV 2 podczas zabaw należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa narzuconych przez służby sanitarne.

reklama

Wakacyjna akcja realizowana jest w ramach projektu „Turek bez Przemocy”. Odbywa się ona dzięki środkom finansowym Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Przemocy” Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Organizatorem Kolorowych Wakacji jest turkowskie Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Podobne artykuły

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać...

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać się z...

6 wrz.
Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku...

Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku Rodzinnym

23 sierp.
Piknik Strażacki

Piknik Strażacki "Wakacje z druhami" w OSP Międzylesie

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama