niedziela 25 października 2020

Ingi, Maurycego, Sambora

reklama

Gotowi na trampoliny? TuriaPark już otwarty!

Gotowi na trampoliny? TuriaPark już otwarty!
 

W sobotę, 19 września dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu swoje drzwi otworzył TuriaPark - czyli Turkowiski Park Trampolin.

Zainteresowanie podobnymi obiektami opanowało cały kraj. Także i w Turku będzie możliwość poskakania na trampolinach. Miejsce jest przeznaczone nie tylko dla tych najmłodszych, ale także dla dorosłych i całych rodzin. Jak zapewniają twórcy obiektu - TuriaPark to idealne miejsce do spędzania czasu całą rodziną.

reklama

W ramach oferty parku znajdziemy m.in. trampoliny sportowe, baseny z gąbkami oraz prawdziwą arenę do zbijaka! Park to również miejsce, w którym zadbamy o swoją formę fizyczną. Po prostu trzeba tam być!

Park trampolin będzie oferował także organizację imprez urodzinowych, integracyjnych itp. Pamiętajcie, już otwarte, ul. Kolska Szosa 36, TuriaPark - Turkowski Park Trampolin.

Gotowi na trampoliny? TuriaPark już otwarty!

Podobne artykuły

Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont...

Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont świetlicy...

25-11-2019
Wideo: Nowa lokalizacja Inter Cars w Turku....

Wideo: Nowa lokalizacja Inter Cars w Turku. Większy...

10-10-2019
Wideo: Otwarcie najnowocześniej w regionie...

Wideo: Otwarcie najnowocześniej w regionie pracowni...

20-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama