piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Miasto deklaruje pomoc poszkodowanym w wybuchu na Wyszyńskiego

Miasto deklaruje pomoc poszkodowanym w wybuchu na Wyszyńskiego
 

Burmistrz Miasta Turek deklaruje wsparcie w formie jednorazowej zapomogi dla osób poszkodowanych w związku z wybuchem gazu przy ul. Wyszyńskiego 14. Wsparcie finansowe będzie proporcjonalne do poniesionych strat. W tej sprawie osoby poszkodowane mogą zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, przy ul. Konińskiej 4.

Ponadto Burmistrz Miasta Turek zaproponuje mieszkania zastępcze na okres 2 miesięcy, mieszkańcom najbardziej zniszczonych lokali, w których obecnie nie ma możliwości zamieszkania. 

reklama

Wszyscy poszkodowani mogą liczyć również na wsparcie prawne i psychologiczne. W tym celu należy kontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Turku.  Wkrótce też Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizuje zbiórkę publiczną na pomoc poszkodowanym. 

Wsparcie w drobnych pracach remontowych oferuje także Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku. Dodatkowo Przedsiębiorstwo zgłosiło szkody do ubezpieczyciela budynku. 

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Koniec z plastikowym rondem na Kolskiej Szosie....

Koniec z plastikowym rondem na Kolskiej Szosie....

20 sierp.
Happening

Happening "Kwarantanna nie chroni przed przemocą" w...

9 lip.
Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór...

Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór krwi...

8 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama