niedziela 25 października 2020

Ingi, Maurycego, Sambora

reklama

Miasto deklaruje pomoc poszkodowanym w wybuchu na Wyszyńskiego

Miasto deklaruje pomoc poszkodowanym w wybuchu na Wyszyńskiego
 

Burmistrz Miasta Turek deklaruje wsparcie w formie jednorazowej zapomogi dla osób poszkodowanych w związku z wybuchem gazu przy ul. Wyszyńskiego 14. Wsparcie finansowe będzie proporcjonalne do poniesionych strat. W tej sprawie osoby poszkodowane mogą zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, przy ul. Konińskiej 4.

Ponadto Burmistrz Miasta Turek zaproponuje mieszkania zastępcze na okres 2 miesięcy, mieszkańcom najbardziej zniszczonych lokali, w których obecnie nie ma możliwości zamieszkania. 

reklama

Wszyscy poszkodowani mogą liczyć również na wsparcie prawne i psychologiczne. W tym celu należy kontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Turku.  Wkrótce też Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizuje zbiórkę publiczną na pomoc poszkodowanym. 

Wsparcie w drobnych pracach remontowych oferuje także Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku. Dodatkowo Przedsiębiorstwo zgłosiło szkody do ubezpieczyciela budynku. 

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Radni pomagają poszkodowanym rodzinom

Radni pomagają poszkodowanym rodzinom

20 paźd.
Turkowska solidarność czyli lokalne firmy...

Turkowska solidarność czyli lokalne firmy wspierają...

19 paźd.
Trwa ekspertyza mieszkań po wybuchu

Trwa ekspertyza mieszkań po wybuchu

6 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama