poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Trwa ekspertyza mieszkań po wybuchu

Trwa ekspertyza mieszkań po wybuchu
 

Trwa ekspertyza budowlana stanu technicznego budynku przy ul. Wyszyńskiego 14. W związku z tym Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje poszkodowanych w wybuchu, że osobą właściwą do udzielania informacji mieszkańcom jest Administrator, pod numerem tel. 512 352 605.

Zgodnie z decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Turku, wykonywana jest ekspertyza budowlana stanu technicznego budynku przy ul. Wyszyńskiego 14. Takie badanie może trwać jeszcze dwa tygodnie. Dokument będzie wskazywał w jakim stanie znajduje się budynek po wybuchu gazu oraz jakie roboty budowlane są niezbędne do wykonania, w celu poprawy jego stanu technicznego oraz dalszego bezpiecznego użytkowania. Przedstawienie ekspertyzy warunkuje podjęcie dalszych kroków przez PINB zmierzających do przywrócenia mieszkań do użytkowania.

reklama

Póki jednak dziewięć mieszkań znajdujących się na drugim, trzecim i czwartym piętrze nie może zostać użytkowanych, z pomocą ich właścicielom ruszyli sąsiedzi. Członkowie wspólnoty mieszkaniowej z własnej inicjatywy podjęli uchwałę o zwolnieniu właścicieli wyłączonych z użytkowania mieszkań, z wpłat na fundusz remontowy. To do czasu przywrócenia użytkowania wspomnianych lokali.

Ponieważ cały czas pojawiają się informacje nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością, prosimy poszkodowanych w wybuchu, aby w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości kontaktowali się z administratorem nieruchomości. Administrator udzieli Państwu wszystkich informacji pod numerem tel. 512 352 605.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o.
materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Koniec z plastikowym rondem na Kolskiej Szosie....

Koniec z plastikowym rondem na Kolskiej Szosie....

20 sierp.
PGKiM informuje o przerwie w dostępie do...

PGKiM informuje o przerwie w dostępie do ciepłej wody

6 sierp.
Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy...

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

10 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama