Zachęcamy wszystkich do zakupu chryzantem na stoiskach przy cmentarzach.

sobota 31 października 2020

Augustyny, Łukasza, Urbana

reklama

Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe z ograniczonym dostępem dla mieszkańców

Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe z ograniczonym dostępem dla mieszkańców
 

W związku z działaniami profilaktycznymi w zakresie przeciwdziałania wirusa SARS-CoV-2, od 19 października 2020 r. do odwołania, wprowadzamy ograniczenia w zakresie dostępu do urzędów zlokalizowanych przy ul. Kaliskiej 59.

Jak informują urzędy w opublikowanym komunikacie w przypadku koniecznej wizyty w budynku Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, kontakt z pracownikami będzie ograniczony do kontaktu telefonicznego. W tym celu w holu budynku jest dla Państwa dostępny aparat telefoniczny oraz numery kontaktowe do poszczególnych urzędników.

reklama

Podczas rozmowy w holu może być obecna wyłącznie jedna osoba. Pozostałe osoby muszą zaczekać na zewnątrz, zachowując bezpieczny odstęp.

Kasa Urzędu Miejskiego jest nieczynna, wszelkie wpłaty należy dokonywać przelewem bankowym. Prosimy osoby z objawami przeziębienia lub grypy o pozostanie w domach.

Podobne artykuły

Szpital w Turku zamknięty dla karetek...

Szpital w Turku zamknięty dla karetek pogotowia? Nie...

z wczoraj
Jest decyzja premiera w sprawie cmentarzy. Będą...

Jest decyzja premiera w sprawie cmentarzy. Będą...

z wczoraj
Wideokonferencja wojewody Mikołajczyka w...

Wideokonferencja wojewody Mikołajczyka w sprawie...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama