niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

Pożegnanie Doktor Teresy Rybickiej

Pożegnanie Doktor Teresy Rybickiej
 

W dniu 29 października 2020 r. odeszła do wieczności Pani Doktor Teresa Rybicka. My, najbliżsi sąsiedzi, jesteśmy głęboko poruszeni i zasmuceni Jej śmiercią. Mieszkaliśmy „przez ścianę” naszych domów przez 31 lat. Czujemy wielki żal, że nie mogliśmy uczestniczyć w pogrzebie. Pragniemy szczerze zapewnić, że wspomnienia o Niej i Jej życiu w nas pozostaną.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszej Sąsiadce, lekarzowi pediatrze, za troskę o naszych synów w ich dzieciństwie, ale także i później, w czasach dorosłości. Dziękujemy oddanej Pani Doktor za wszystkie zwalczone anginy i wyleczone oskrzela. Za opiekę nad chłopcami zawsze wtedy, gdy tylko zaistniała taka potrzeba, niezależnie od pory dnia i nocy.

reklama

My, Maryla i Marek, będziemy ciepło wspominać wspólne chwile z Tobą. Dziękujemy Ci Sąsiadko za spędzone razem lata. Za ciekawe rozmowy, spotkania w ogrodzie, troskę, serce i życzliwość. Za placek z jabłkami lub makiem. Za to codzienne, serdeczne „dzień dobry”.

Dziękujemy Ci wreszcie za to, że byłaś z nami, jak to w życiu bywa, zarówno w chwilach radosnych, jak i smutnych. Dziękujemy po prostu za piękne sąsiedztwo.

Tereniu, spoczywaj w spokoju. A tam, gdzie będziesz, niech nieprzerwanie kwitną uwielbiane przez Ciebie storczyki.

reklama

Żegnaj,
Maryla i Marek Kowalczykowie z synami.

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama