sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nowy elektrokardiograf od turkowskich przedsiębiorców dla szpitala w Turku

Nowy elektrokardiograf od turkowskich przedsiębiorców dla szpitala w Turku
 

W piątek 13 listopada w siedzibie Tureckiej Izby Gospodarczej doszło do uroczystego przekazania na potrzeby Szpitala w Turku mobilnego elektrokardiografuwraz z wózkiem pod sprzęt medyczny. Przekazanie sprzętu odbyło się w obecności prezesa TIG Damiana Brzóski oraz dyrektora SP ZOZ Turek Krzysztofa Sobczaka.

AsCARD Grey v.07.305 to 12-kanałowy aparat do EKG klasy premium. Sprzęt jest darowizną od przedsiębiorców zrzeszonych w TIG tj.: Ewy i Andrzeja Opłatek, Kancelaria Notarialna Violetta Sawicka, Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Brzeziecka, Kancelaria Adwokacka Sawicki i Marciniak s.c., jak i innych osób prywatnych. Prezes Izby skierował serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców.

reklama

Aparat odebrał Dyrektor SP ZOZ Krzysztof Sobczak. Nowy aparat EKG służyć będzie pacjentom Działu Pomocy Doraźnej i Przyjęć w naszym szpitalu. Przedsiębiorcy zrzeszeni w Tureckiej Izbie Gospodarczej wcześniej już niejednokrotnie wspierali szpital w Turku.

źródło: FB TIG 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Nowy elektrokardiograf od turkowskich przedsiębiorców dla szpitala w Turku

Podobne artykuły

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym...

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym dyrektorze...

12 maj.
Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe...

Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe poradnie...

6 maj.
Szpital w Turku nominowany do tytułu

Szpital w Turku nominowany do tytułu "Wzorowej...

5 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama