sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Przyłącz się i Ty!

Wideo: Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Przyłącz się i Ty!
 

Turecka Izba Gospodarcza oraz Centrum Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku zapraszają na Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Akcja odbędzie się 7 grudnia w siedzibie Tureckiej Izby Gospodarczej w Turku.

Agata Pilarska ma 17 lat. Jest Wolontariuszką w CWiOP MOPS w Turku i zawsze chętnie niosła pomoc potrzebującym. Niestety teraz to ona potrzebuje pomocy - usłyszała straszną diagnozę - choruje na ostrą białaczkę szpikową. Specjalnie dla niej organizujemy kolejną już zbiórkę krwi, dzięki której możliwe jest kontynuowanie leczenia. Dodatkowo poszukiwany jest także dawca szpiku dla Agaty.

reklama

To kolejna akcja mająca na celu wsparcie Agaty zorganizowana przez Wolontariuszy z Turku. Dużym sukcesem zakończyły się poprzednie zbiórki krwi w których społeczność miasta i powiatu wykazała się wielką solidarnością. Dotychczas zebrano ponad 130 litrów krwi.

Na Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty zapraszają osobiście jej przyjaciele z Centrum Wolontariatu

Podobne artykuły

''Jesteśmy tu, jak zawsze, w czerwonych...

''Jesteśmy tu, jak zawsze, w czerwonych koszulkach,...

29 lip.
Odeszła Agata Pilarska. Wolontariusze żegnają...

Odeszła Agata Pilarska. Wolontariusze żegnają...

25 lip.
Happening

Happening "Kwarantanna nie chroni przed przemocą" w...

9 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama