środa 25 listopada 2020

Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

reklama

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w "Czwórce"

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w
 

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku aktywnie włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka i zrealizowała ciekawe przedsięwzięcia.

Wspólne działania klas I-VIII zmierzały do zaznajomienia uczniów ze swoimi prawami. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami poznały prawa dzieci podczas lekcji w oparciu o przygotowaną przez Samorząd Uczniowski prezentację multimedialną. Uczniowie wykonali szereg rysunków oraz plakatów dotyczących praw widzianych ich oczami. Przygotowane na tę okazję prace potwierdziły, iż prawa dzieci nie są im obojętne i wspaniale rozumieją ich znaczenie.

reklama

Uczniowie Czwórki po raz kolejny udowodnili, że mimo zdalnego nauczania potrafią się zorganizować i przedsięwziąć wspólne działania.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Wszyscy kochamy pluszowe misie - Światowy Dzień...

Wszyscy kochamy pluszowe misie - Światowy Dzień...

z dzisiaj
Czwórka dla Niepodległej

Czwórka dla Niepodległej

13 list.
Ślubowanie uczniów klas pierwszych w

Ślubowanie uczniów klas pierwszych w "Czwórce"

16 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama