Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zajęcia z pierwszej pomocy w Klubie Sportów i Sztuk Walk

Zajęcia z pierwszej pomocy w Klubie Sportów i Sztuk Walk
 

W ubiegłym tygodniu Klub Sportów i Sztuk Walk sekcja karate i judo wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Turku zorganizowały zajęcia dla wszystkich zawodników, podczas który prowadzono szkolenia w ramach KPP.

Szkolenia dotyczyły udzielania pierwszej pomocy przed medycznej w różnych sytuacjach oraz prawidłowe powiadamianie numeru alarmowego 112, gdy zaistnieje taka potrzeba . W zajęciach uczestniczyło ponad 71 zawodników i trenujących w KSiSW Turek. Szkolenie prowadzili najlepsi strażacy z Jednostki Operacyjno Taktycznej OSP Turek działającej w Krajowym Systemie Ratownictwa.

reklama

Podziękowania Dla Dominika Rogodziński, Macieja Janiszewskiego, Tomasza Kłucińskiego i Tadeusza Wojciechowskiego oraz Prezesa OSP w Turku Zbigniewa Rogodzińskiego. Zajęcia realizowano w ramach autorskiego programu prewencyjnego Akademia Bezpiecznego Dziecka- Dariusza Jasiakiewicza , którą wspiera Burmistrz Turku Romuald Antosik i PGKiM Turek.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w...

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro

15 wrz.
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w OSP Turek....

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w OSP Turek. Wybrano...

15 wrz.
Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama