poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

"Razem na Święta" w Przedszkolu Samorządowym nr 8.

 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to piękny czas, kiedy możemy podzielić się dobrem. Od wielu już lat Przedszkole Samorządowe nr 8 angażuje się w pomoc innym i skłania do pomagania. Dlatego również i w tym roku placówka wzięła udział w akcji MEN „Razem na Święta”.

Jej celem jest nie tylko pomoc innym, ale również budowanie wspólnoty i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ramach akcji zorganizowano zbiórkę darów, która pozwoliła na przygotowanie „Świątecznej paczki” dla najbardziej potrzebujących rodzin ze społeczności przedszkolnej.

reklama

Z pewnością taka pomoc jest bardzo ważna i potrzebna. Przedszkole dąży do tego, aby wszystkie dzieci mogły przeżyć ten magiczny czas świąt w radości i zapamiętały go jako szczęśliwy. Pamięta o tym bo wdzięczność i radość w oczach szczególnie obdarowanych maluchów jest nie do opisania. W tym miejscu jeszcze raz należy złożyć podziękowania Rodzicom dzieci oraz całemu personelowi za zaangażowanie, a wszystkim życzyć jak najwięcej zwykłego ludzkiego szczęścia.

W Przedszkolu Samorządowym nr 8 nie zapomniano też o czworonożnych przyjaciołach
ze schroniska dla zwierząt w Turku. To dla nich wspólnie z Rodzicami i dziećmi zorganizowano zbiórkę darów pod hasłem „Paczka dla zwierzaczka”. Za tę formę pomocy również pięknie dziękujemy.

Podobne artykuły

Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

11 czerw.
Maj miesiącem książki w Przedszkolu...

Maj miesiącem książki w Przedszkolu Samorządowym Nr...

17 maj.
Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku ogłasza II...

Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku ogłasza II etap...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama