niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

17°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Bezpłatny dostęp do Legimi dla czytelników turkowskiej Biblioteki

Bezpłatny dostęp do Legimi dla czytelników turkowskiej Biblioteki
 

Dzięki pozyskaniu dodatkowych środków z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1, finansowanego przez Minister Kultury, Sportu i Dziedzictwa Narodowego, Miejska Biblioteka Publiczna w Turku zakupiła dla swoich czytelników dostęp do platformy książek elektronicznych Legimi.

W ramach podpisanej umowy, przez cały 2021 rok, biblioteka co miesiąc może wygenerować 39 kodów. Pierwsze kody, gwarantujące bezpłatny dostęp do platformy, można odbierać już od 21 grudnia 2020 r.

reklama

W celu skorzystania z usług platformy Legimi należy:

 • Przyjść osobiście do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży od lat 16 – budynek główny MBP w Turku przy ul. Dworcowej 5 lub skontaktować się telefonicznie – 632785134 w. 13

 • Podstawą skorzystania z usługi jest posiadanie przez Czytelnika ważnej karty bibliotecznej.

  reklama
 • Po weryfikacji karty, Czytelnik otrzymuje jeden kod dostępu do platformy Legimi.

 • Czytelnik wpisuje otrzymany kod na dedykowanej stronie internetowej (www.legimi.pl/mbp_turek), a następnie bezpłatnie rejestruje się na platformie, zakładając konto.

 • Po założeniu konta Czytelnik musi pobrać bezpłatną aplikację Legimi dostępną na wskazane urządzenia.

 • Czytelnik zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania regulaminu wypożyczeń, znajdującego się na dedykowanej stronie.

 • Otrzymany kod po aktywacji ma miesięczny okres ważności. Po tym czasie, Czytelnik musi udać się po kolejny kod, jednak nie wcześniej niż miesiąc po zakończeniu ważności poprzedniego.

 • Biblioteka posiada ograniczoną ilość miesięcznych kodów.

 • W ramach usługi Czytelnik może bezpłatnie wypożyczyć dowolną liczbę książek na platformie Legimi. Wypożyczone książki mogą być czytane w formie online oraz offline.

Usługa, dostępu do platformy Legimi, została dofinansowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1, ze środków finansowych Ministra Kultury, Sportu i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.

materiał prasowy nadesłany

Bezpłatny dostęp do Legimi dla czytelników turkowskiej Biblioteki

Podobne artykuły

Urszula Szczęsna Dyrektorem Powiatowej...

Urszula Szczęsna Dyrektorem Powiatowej Biblioteki...

31 sierp.
Bibliosmyki ponownie w bibliotece

Bibliosmyki ponownie w bibliotece

31 sierp.

"Emocje w równowadze" - warsztaty dla młodzieży w...

10 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama