sobota 31 lipca 2021

Ignacego, Lodomiry, Romana

21°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Pływalnia na ul. Sportowej zamknięta do 17 stycznia.

Pływalnia na ul. Sportowej zamknięta do 17 stycznia.
 

Decyzje rządowe spowodowały, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku został zmuszony do ponownego zamknięcia pływalni krytej i hali sportowej. Oba obiekty pozostaną zamknięte od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r.

Rozporządzenie Rady Ministrów z 21grudnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, objęło zakazem działalności m.in. basenów. Tym razem nie ma już wyjątków dla szkółek pływackich czy korzystaniu z pływalni w ramach rehabilitacji. Nadal zamknięte muszą być także siłownia i grota solna.

reklama

To samo Rozporządzenie powoduje także zamknięcie hali sportowej. Tutaj jednak jest wyjątek. Z hali nadal będą korzystać dzieci i młodzież uczestniczące we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. W przypadku naszego miasta, z hali nadal będą mogły korzystać dzieciaki trenujące siatkówkę w KS Voley Turek i w UKS „Piątka” Turek oraz trenujące piłkę nożną np. w klubie MGKS „TUR 1921” Turek.

Wspomniane zakazy obowiązują od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r

Podobne artykuły

Trzy dni szczepień bez konieczności...

Trzy dni szczepień bez konieczności rejestracji....

5 lip.
Miejska fontanna nieczynna mimo braku zakazu

Miejska fontanna nieczynna mimo braku zakazu

6 czerw.
Powiat Turecki na

Powiat Turecki na "ostatniej prostej" do...

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama