poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Przedstawienie i życzenia dla najbliższych od dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 8

Przedstawienie i życzenia dla najbliższych od dzieci  z Przedszkola Samorządowego nr 8
 

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. Ten magiczny czas, tę piękną atmosferę daje się odczuć również w Przedszkolu Samorządowym nr 8 im. Krasnala Hałabały w Turku.

Kolejny raz w przedświątecznym tygodniu dzieci z oddziału IV sprawiły radość swoim bliskim prezentując przedstawienie w formie montażu słowno - muzycznego.Spektakl okazał się wyjątkowy, a to za sprawą przedszkolaków, które z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role. Mali aktorzy prezentując niezwykłe talenty przeżywali magię Bożego Narodzenia. Przepiękne utwory muzyczne, stroje oraz cała oprawa występu 6-latków sprawiły, że naprawdę poczuć można było atmosferę zbliżających się świąt.

reklama

Podkreśliły ją jeszcze oprócz uśmiechu zamknięte w kilku prostych słowach życzenia skierowane do wszystkich , by nie zabrakło nam „zwykłego ludzkiego szczęścia”.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

11 czerw.
Maj miesiącem książki w Przedszkolu...

Maj miesiącem książki w Przedszkolu Samorządowym Nr...

17 maj.
Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku ogłasza II...

Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku ogłasza II etap...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama