środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Kolejna akcja poboru krwi z SHDK Górnik.

I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Kolejna akcja poboru krwi z SHDK Górnik.
 

Po raz kolejny Klub SHDK RP Górnik zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się w najbliższy piątek tj, 15 stycznia br. w Hostelu Barbórka. Podobnie jak w edycjach poprzednich organizatorzy przewidzieli losowanie nagród i upominków wśród wszystkich uczestników.

Krwiodawcą może zostać każda osoba, w wieku od 18 do 60 lat. Do oddania tego bezcennego płynu chętne osoby proszone są o przybycie do Hostelu Barbórka (ul Legionów Polskich 9) 15 stycznia w godzinach od 8.00 do 11.00. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i zjeść wcześniej lekki posiłek. Pamiętajmy także że oddanie krwi to poważna sprawa więc na 24 godziny przed tą czynnością nie należy spożywać alkoholu.

reklama

Organizatorem poboru jest Klub SHDK RP Górnik przy KWB Adamów S.A. w Turku a wspierają go Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, Hostelu Barbórka, firmy Direkt Outlet, Unicorn oraz Zina. Zapraszamy!

I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Kolejna akcja poboru krwi z SHDK Górnik.

Podobne artykuły

Wyśmienity początek roku w Klubie SHDK RP...

Wyśmienity początek roku w Klubie SHDK RP Górnik....

15 st.
Udany Mikołajkowy pobór krwi dla Agaty w TIG....

Udany Mikołajkowy pobór krwi dla Agaty w TIG. Dobro...

08-12-2020
Oddaj krew w Domu Strażaka już 6 grudnia. Klub...

Oddaj krew w Domu Strażaka już 6 grudnia. Klub HDK...

02-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama