piątek 05 marca 2021

Aurory, Fryderyka, Oliwii

1°C słabe opady śniegu Pogoda na kolejne dni »
reklama

Apel o wsparcie tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Apel o wsparcie tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 

W sztabie przy Miejskim Domu Kultury w Turku trwają przygotowania do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 31 stycznia 2021 r.

Ta wyjątkowa akcja od lat otwierająca serca i łącząca ludzi w szczytnym celu, na stałe wpisała się do miejskiego kalendarza wydarzeń. W 2020 roku podczas 28 . Finału Turkowski Sztab przekazał do Fundacji W.O.Ś.P. rekordową kwotę 172 217.10 złotych.

reklama

Turkowski Sztabuzwraca się do wszystkich ludzi o wielkim sercu, kolekcjonerów, firm prywatnych, państwowych i innych darczyńców z gorącą prośbą o DARY SERCA na aukcję:
- unikatowe i wartościowe przedmioty,
- dobra kultury,
- pakiety rekreacyjne,
- wycieczki,
- bony zakupowe i usługowe, itp.

Dary można przynosić do siedziby Turkowskiego Sztabu WOŚP (Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 13, 62–700 Turek) do 25 stycznia do godz. 15.00. Wszystkie przedmioty znajdą się na aukcji. Będą udostępnione na facebooku Miejskiego Domu Kultury i licytowane w dn. 21-22 stycznia i 25 – 31 stycznia w formie telefonicznej tel. 63 280 00 20; 63 280 00 25 w godz. od 10:00 do 15:00.

Wszystkich mieszkańców miasta i powiatu tureckiego, przedstawicieli władz lokalnych, przedsiębiorców Turkowski Sztab WOŚP zaprasza do czynnego udziału w aukcji przedmiotów.

Apel o wsparcie tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podobne artykuły

Wideo: Bajki na Dobranoc -

Wideo: Bajki na Dobranoc - "Materiał prawdy"

26 lt.
Wideo: Bajki na Dobranoc -

Wideo: Bajki na Dobranoc - "O czekoladowej Babeczce"

19 lt.

"Bajki na Dobranoc" w każdy piątek ze sceny Teatru...

13 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama