środa 28 stycznia 2026

Agnieszki, Kariny, Lesława

reklama

"Trampolina" na wyjeździe

 
reklama

Początek września to czas niezwykle przyjemny dla uczestników i uczestniczek projektu Trampolina. Wszystko to za sprawą wspólnego wyjazdu integracyjnego do Brzezia koło Pleszewa.

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny w ramach systemówki, ale już wiemy, że będą kolejne, gdyż ta inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród beneficjentów. Ten udany dzień to czwartek 9 września 2010r., który rozpoczęliśmy zbiórką o godzinie 900 w na parkingu koło Lidla, gdzie czekaliśmy na autokar i przedstawicielkę biura podroży „Alicja” z Turku.

reklama

Na miejsce dotarliśmy o godzinie 1100. Niestety pogoda w tym dniu nie była dla na życzliwa, Brzezie przywitało nas deszczowo i tak też pożegnało, ale nie zepsuło to nam ani humorów, ani zabawy. Ośrodek agroturystyczny „Wigwamy pod księżycem” w którym gościliśmy to obiekt położony na 4 hektarowej działce z polami namiotowymi i wigwamami. Posiada bogatą ofertę atrakcji i wspaniałą kuchnię. Pobyt upływał nam bardzo przyjemnie, w trakcie odbywały się rożne rywalizacje sportowe, zespołowe, przeplatane elementami muzycznymi, tanecznymi i karaoke. Tak więc aktywność, sprawność fizyczna i kondycja okazały się niezbędne.

Podczas trwania imprezy uczestnicy degustowali przepyszne potrawy, zaczynając od staropolskiego chleba ze smalcem i ogórkiem, w trakcie obiad, potem ziemniaki z kotła ze śledziami i gzikiem, a na zakończenie grill. To wszystko w podziemiach ośrodka, gdzie mieściła się część restauracyjna.

Na zakończenie wręczone zostały nagrody w ramach konkursów sportowych oraz certyfikaty. Rozśpiewany autokar wrócił do Turku około godziny 2000, a uczestnicy w dobrych humorach wrócili do domów.

Marcin Derucki dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły
System eCall wezwał służby. Kompletnie...

System eCall wezwał służby. Kompletnie pijany kierowca zakończył...

z dzisiaj
Blisko 95 tys. zł dla WOŚP. Dobra, Przykona i...

Blisko 95 tys. zł dla WOŚP. Dobra, Przykona i Władysławów zagrały...

z dzisiaj
Kolędy i pastorałki w Kościele Matki Bożej...

Kolędy i pastorałki w Kościele Matki Bożej Fatimskiej w Obrzębinie....

z dzisiaj
Nowa zielona inwestycja w centrum Turku. Park...

Nowa zielona inwestycja w centrum Turku. Park kieszonkowy powstanie przy...

z dzisiaj
Muzyka, licytacje i wspólne granie. 34. Finał...

Muzyka, licytacje i wspólne granie. 34. Finał WOŚP w Brudzewie

z dzisiaj
Intensywny weekend UKS Judo Tuliszków....

Intensywny weekend UKS Judo Tuliszków. Szkolenia, campy i rozwój kadry

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama