niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowskie podstawówki ogłaszają nabór 7-latków

Turkowskie podstawówki ogłaszają nabór 7-latków
 

Rozpoczęła się rekrutacja do trzech szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Turek. Miejskie jednostki oświatowe są gotowe na przyjęcie wszystkich 7-latków, zamieszkujących na terenie Turku.

Rodzice z Turku wnioski o przyjęcie dzieci do szkół mogą składać do 10 marca 2021 r. w I etapie rekrutacyjnym. Zasady, kryteria i terminy rekrutacji regulują poniższe dokumenty:

reklama

- Zarządzenie 22/2021 Burmistrza Miasta Turku z dnia 29 stycznia 2021 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, w tym terminy składania dokumentów do publicznych przedszkoli i klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Turek,

- Uchwała Nr XXIX/255/17 Rady Miejskiej Turku z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Turek i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów oraz terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2017/2018 (Dz.Urz.Woj.Wlkp poz. 2894).

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną szkoły nie prowadzą zapisów w sekretariatach. Wnioski rodziców/prawnych opiekunów o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 można pobrać ze stron internetowych szkół. Wypełnione wnioski można składać do 10 marca br. drogą elektroniczną wyłącznie na adresy e-mail podane przez szkoły lub w wersji papierowej, wrzucając formularze do skrzynek, znajdujących się przy wejściu do szkół.

Podobne artykuły

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła...

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła nowy...

1 wrz.
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka "Na sportowo i wesoło" w Szkole...

4 czerw.
Tur 1921 Turek ogłasza nabór  uzupełniający z...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór uzupełniający z...

1 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama