wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Nie wstydź się swojej miłości. Walentynki ze Stowarzyszeniem Przystań i Miejską Biblioteką.

Nie wstydź się swojej miłości. Walentynki ze Stowarzyszeniem Przystań i Miejską Biblioteką.
 

Luty to przede wszystkim... Walentynki! Święto zakochanych, zarówno tych, którzy mogą pochwalić się długim stażem, jak i tych, którzy dopiero zaczynają wspólną drogę lub w samotności dopiero szukają swojej drugiej połowy. W tym roku z ciekawym pomysłem dla wszystkich zakochanych wychodzi Stowarzyszenie Przystań i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszając do wyznań miłosnych za ich pośrednictwem.

Gdy każda samotna minuta się dłuży warto w końcu wyznać swoje uczucie drugiej osobie właśnie 14 lutego w dniu Św. Walentego. Jeżeli chcecie to zrobić anonimowo ale za pośrednictwem lektorów z Przystani i Biblioteki nic nie stoi na przeszkodzie. Mile widziane zgłoszenia także osób, które ze swoimi uczuciami się nie kryją lub też pragną się oświadczyć w nietypowy sposób. Wystarczy, do czwartku wysłać zgłoszenie poprzez wiadomość na FB (profil Przystani) do Stowarzyszenia Przystań lub drogą elektroniczną by w Wasze wyznanie 14 lutego pojawiło się w specjalnie przygotowanej wideo relacji.

reklama

Zgłoszenie może być w formie tekstowej lub też być nagraniem wideo, które umiejętnie zostanie zaprezentowane przez Przystań w relacji wideo. O szczegółach akcji dowiecie się w poniższym zaproszeniu wideo. Zadanie jest proste, wystarczy tylko odrobina odwagi i fantazji.

Podobne artykuły

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i...

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty....

15 mrz.
Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w...

Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w Przystani....

11 mrz.
STAND UP wraca do Turku. Tym razem w nowym...

STAND UP wraca do Turku. Tym razem w nowym miejscu.

23 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama