niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

5°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Spotkanie władz miasta z firmą Flokk w sprawie rozbudowy zakładu w Turku

Spotkanie władz miasta z firmą Flokk w sprawie rozbudowy zakładu w Turku
 

W Urzędzie Miejskim w Turku dzisiaj, tj. 18 lutego 2021 r. odbyło się spotkanie władz miasta z szefostwem Flokk Sp. z o.o. w Turku. Głównym tematem rozmów był rozwój firmy oraz rozbudowa zakładu.

W spotkaniu uczestniczyli: Piotr Chełmiński - Prezes Zarządu Flokk Sp. z o.o. w Turku, Piotr Żehaluk - Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu Flokk Sp. z o.o. w Turku, Przemysław Grzywaczewski - radca prawny współpracujący z firmą oraz Burmistrz Romuald Antosik i wiceburmistrz Joanna Misiak-Kędziora. Goście przedstawili plany rozwoju zakładu produkcyjnego Flokk w Turku. Zakład kontynuuje rozbudowę nowych powierzchni magazynowych. Do końca bieżącego roku planowane jest przeniesienie produkcji z Tibro (Szwecja) do Turku. Finalizowane są również rozmowy związane z lokalizacją produkcji siedzisk marki Giroflex.

reklama

W związku z planami rozwojowymi, firma Flokk Sp. z o.o. rozpatruje dalsze scenariusze inwestycyjne w obszarze produkcji i magazynowania.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Wszystko wskazuje na to że bloki komunalne...

Wszystko wskazuje na to że bloki komunalne jednak...

22 wrz.

"Pod Biało-Czerwoną" w Kawęczynie. Nowy maszt...

19 sierp.
Już wkrótce kierowcy wrócą na Uniejowską....

Już wkrótce kierowcy wrócą na Uniejowską. Dobiegają...

12 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama