wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

PGKiM wysyła mieszkańcom dane o zużyciu wody na potrzeby rozliczeń za śmieci

PGKiM wysyła mieszkańcom dane o zużyciu wody na potrzeby rozliczeń za śmieci
 

W związku z wprowadzeniem przez Radę Miejską Turku metody obliczania opłat za odpady zależnej od średniego zużycia wody, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przygotowuje dla mieszkańców Turku specjalne informacje, które sukcesywnie rozsyłane będą wraz z fakturami za wodę i ścieki.

Nowa metoda opłat za odpady będzie wymagała od mieszkańców wypełnienia nowych deklaracji. W dokumencie tym należy wpisać średnie zużycie wody za rok 2020, z rozbiciem na podlicznik. Aby uniknąć zamieszania, szukania tych danych na własną rękę bądź dzwonienia po te dane do Wydziału Wodociągów i Kanalizacji, PGKiM postanowiło jednorazowo przesłać każdemu takie rozliczenie.

reklama

Informację o średnim zużyciu wody mieszkańcy znajdą na dołączonym do nowego rachunku jaki otrzymują z PGKiM za wodę i ścieki. Warto ją zachować bo wkrótce może być pomocna przy wypełnieniu deklaracji z odpady.

Podobne artykuły

Od 1 kwietnia można składać deklaracje o...

Od 1 kwietnia można składać deklaracje o wysokości...

6 kw.
PGKiM apeluje o przekazywanie danych z...

PGKiM apeluje o przekazywanie danych z wodomierzy...

19 mrz.
Awaria wodociagu w Turku. Utrudnienia w...

Awaria wodociagu w Turku. Utrudnienia w dostawie...

16 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama