sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Trwa nabór do szkół i przedszkoli. Rodzicu, masz czas do 10 marca!

Trwa nabór do szkół i przedszkoli. Rodzicu, masz czas do 10 marca!
 

Trwa rekrutacja do sześciu przedszkoli i trzech szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Turek. Miejskie jednostki oświatowe są gotowe na przyjęcie wszystkich dzieci z danych roczników, zamieszkujących na terenie Turku.

Mieszkający w Turku rodzice dzieci mogą skorzystać z jednego z sześciu przedszkoli samorządowych. Każde z nich oferuje atrakcyjne zajęcia, a ich lokalizacja na terenie całego miasta sprawia, że łatwo wybrać przedszkole w bliskiej odległości.

reklama

Natomiast trzy miejskie szkoły podstawowe są gotowe na przyjęcie mieszkających w Turku 7-latków. Szkoły oferują, poza programem podstawowym, zajęcia pływackie na basenie i inne. Turkowskie podstawówki od lat osiągają wysokie wyniki w testach uczniów, które plasują je w wielkopolskiej czołówce.

Rodzice z Turku wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkoli i szkół mogą składać do 10 marca 2021 r. Zasady, kryteria i terminy rekrutacji regulują poniższe dokumenty tj. Zarządzenie nr 22/2021 Burmistrza Miasta Turku z dnia 29 stycznia 2021 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolony 2021/2022, w tym terminy składania dokumentów do publicznych przedszkoli i klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Turek (Zarządzenie_nr_22.2021.pdf)
oraz Uchwała nr XXIX/255/17 Rady Miejskiej Turku z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Turek i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów oraz terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2017/2018.

Informacje szczegółowe o trwającym naborze publikują szkoły i przedszkola na swoich stronach www.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Szkoła się skończyła! Wakacje czas zacząć!

Szkoła się skończyła! Wakacje czas zacząć!

24 czerw.
Biologiczne sukcesy uczniów

Biologiczne sukcesy uczniów "Jedynki"

2 kw.
Fryzjer w szkole - nowy pomysł

Fryzjer w szkole - nowy pomysł "Jedynki"

18-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama