poniedziałek 17 czerwca 2024

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty. Rodzicu zorganizuj dziecku czas.

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty. Rodzicu zorganizuj dziecku czas.
 

Stowarzyszenie „Przystań” ogłasza nabór na warsztaty taneczne, teatralne i Arteterapii. Zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych są w pełni bezpłatne.

Działalność Przystani jaką mamy okazję śledzić od wielu wielu lat to nie tylko duże projekty artystyczne jak Akademia Letnich Spotkań Artystycznych, koncerty i przedstawienia teatralne, to także a może przede wszystkim szeroka gama zajęć dla dzieci i młodzieży, pozwalająca im na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz będące szansą na odkrywanie własnych talentów artystycznych. W ramach projektów dofinansowanych ze środków Miasta Turek, Stowarzyszenie Przystań ogłasza wiosenny nabór na zajęcia artystyczne.

reklama

Tegoroczna oferta zajęć i warsztatów w Stowarzyszeniu Przystań jest naprawdę godna uwagi i każdy rodzic powinien się z nią zapoznać. Mamy do wyboru m.in. zajęcia taneczne dla dzieci od 6 roku życia, warsztaty teatru tańca nowoczesnego oraz hip-hop od 8 roku życia. Dla starszych dzieci ciekawe mogą okazać się warsztaty teatralne w ramach grupy teatralnej „Poruszenie”, która już niejednokrotnie w przedstawieniach na scenie kameralnej Przystani dawała widzom ogromną dawkę dobrej zabawy i artystycznych uniesień. Ponadto dla kobiet organizowane są także Warsztaty Arteterapii czyli wykorzystywanie różnego rodzaju form sztuki (muzyka, plastyka, taniec, teatr) w procesie terapeutycznym oraz rehabilitacyjnym.

Jest zatem w czym wybierać i w obecnym okresie pandemicznym zapewnić dzieciom i młodzieży ciekawe zajęcia rozwijające zainteresowania. To także szansa na poznanie nowych ciekawych ludzi i obcowanie z rówieśnikami. Chętnych do udziału w zajęciach zapraszamy po więcej informacji do siedziby Stowarzyszania Przystań przy ulicy Browarnej 13 lub do kontaktu z instruktorami pod numerem teflonu 602 396 399.

Warsztaaty i zajęcia Stowarzyszenie realizuje w ramach projektów Międzypokoleniowy klub Kultury „Kuźnia artystyczna” oraz „Przystań chroni dzieci i młodzież”. Przedsięwzięcia dofinansowane z budżetu Miasta Turku w ramach realizacji zadania publicznego.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty. Rodzicu zorganizuj dziecku czas.
Podobne artykuły
Majówkowy piknik rodzinny w Przystani. Zabawa...

Majówkowy piknik rodzinny w Przystani. Zabawa dla najmłodszych i...

6 maj.
Majówka w Przystani - Razem dla Dobrej Sprawy!

Majówka w Przystani - Razem dla Dobrej Sprawy!

29 kw.
Czy Młodzież w Turku Rzeczywiście Musi...

Czy Młodzież w Turku Rzeczywiście Musi Marzyć o Wyprowadzce?

8 lt.
Znaj swoje prawa w szkole! Spotkanie autorskie...

Znaj swoje prawa w szkole! Spotkanie autorskie z Marcinem Kruszewskim

23 st.
Powiat turecki sportem stoi czyli 24. Gala...

Powiat turecki sportem stoi czyli 24. Gala podsumowująca...

19 st.
Działo się naprawdę dużo! Pora podsumować...

Działo się naprawdę dużo! Pora podsumować ubiegły rok w Przystani

2 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama