sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty. Rodzicu zorganizuj dziecku czas.

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty. Rodzicu zorganizuj dziecku czas.
 

Stowarzyszenie „Przystań” ogłasza nabór na warsztaty taneczne, teatralne i Arteterapii. Zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych są w pełni bezpłatne.

Działalność Przystani jaką mamy okazję śledzić od wielu wielu lat to nie tylko duże projekty artystyczne jak Akademia Letnich Spotkań Artystycznych, koncerty i przedstawienia teatralne, to także a może przede wszystkim szeroka gama zajęć dla dzieci i młodzieży, pozwalająca im na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz będące szansą na odkrywanie własnych talentów artystycznych. W ramach projektów dofinansowanych ze środków Miasta Turek, Stowarzyszenie Przystań ogłasza wiosenny nabór na zajęcia artystyczne.

reklama

Tegoroczna oferta zajęć i warsztatów w Stowarzyszeniu Przystań jest naprawdę godna uwagi i każdy rodzic powinien się z nią zapoznać. Mamy do wyboru m.in. zajęcia taneczne dla dzieci od 6 roku życia, warsztaty teatru tańca nowoczesnego oraz hip-hop od 8 roku życia. Dla starszych dzieci ciekawe mogą okazać się warsztaty teatralne w ramach grupy teatralnej „Poruszenie”, która już niejednokrotnie w przedstawieniach na scenie kameralnej Przystani dawała widzom ogromną dawkę dobrej zabawy i artystycznych uniesień. Ponadto dla kobiet organizowane są także Warsztaty Arteterapii czyli wykorzystywanie różnego rodzaju form sztuki (muzyka, plastyka, taniec, teatr) w procesie terapeutycznym oraz rehabilitacyjnym.

Jest zatem w czym wybierać i w obecnym okresie pandemicznym zapewnić dzieciom i młodzieży ciekawe zajęcia rozwijające zainteresowania. To także szansa na poznanie nowych ciekawych ludzi i obcowanie z rówieśnikami. Chętnych do udziału w zajęciach zapraszamy po więcej informacji do siedziby Stowarzyszania Przystań przy ulicy Browarnej 13 lub do kontaktu z instruktorami pod numerem teflonu 602 396 399.

Warsztaaty i zajęcia Stowarzyszenie realizuje w ramach projektów Międzypokoleniowy klub Kultury „Kuźnia artystyczna” oraz „Przystań chroni dzieci i młodzież”. Przedsięwzięcia dofinansowane z budżetu Miasta Turku w ramach realizacji zadania publicznego.

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty. Rodzicu zorganizuj dziecku czas.

Podobne artykuły

"Czekoladki" na scenie kameralnej w Przystani....

16 wrz.
Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w...

Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w...

16 wrz.
Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym czytaniem

12 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama