niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

5°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: "Na dobre produkty warto poczekać". Profim odbudowuje potencjał produkcyjny.

Wideo:
 

Marka Profim postanowiła opowiedzieć o drodze, którą przebyła w ciągu ostatnich miesięcy. W filmie, który prezentujemy poniżej przedstawiono historię odbudowy portfolio, wiary we własne siły oraz zaufania klientów marki.

Pożar, którego fabryka doświadczyła w listopadzie 2019 roku sprawił, że z dnia na dzień portfolio marki zmniejszyło się z 538 do 67 produktów. Determinacja pracowników oraz wsparcie płynące z grupy Flokk pozwoliły natychmiast rozpocząć proces odbudowy. W 4 miesiące przywrócono do sprzedaży 101 produktów. Kolejne kroki zostały spowolnione przez pandemię, która przerwała łańcuchy dostaw i utrudniała transport komonentów. Pomimo tego w 14 miesięcy od pożaru dostępne jest 96% portfela produktów. 

reklama

Równocześnie z przywracaniem produktów trwają prace związane z odbudową infrastruktury. W tej chwili rozbudowywany jest magazyn wysokiego składowania. Dalsze plany rozbudowy zakładu są obecnie w trakcie akceptacji.

Wracamy do formy – w 14 miesięcy od pożaru mamy dostępne już 96% portfela produktów. Z niesłabnącym zapałem działamy kontynuując 30 letnią historię naszej marki. Zobacz film opowiadający w jaki sposób odbudowywaliśmy nie tylko nasze portfolio, ale również wiarę we własne siły i Wasze zaufanie.

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4

Podobne artykuły

Płonął las w leśnictwie Grzymiszew! W akcji...

Płonął las w leśnictwie Grzymiszew! W akcji brał...

19 lip.
Kolej na Turek. Apel do Marszałka popierają...

Kolej na Turek. Apel do Marszałka popierają...

29 czerw.
Kto podpalił stodołę w Felicjanowie? Straty...

Kto podpalił stodołę w Felicjanowie? Straty nocnego...

24 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama