wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Pochwal się domową biblioteczką i zgarnij nagrodę

Pochwal się domową biblioteczką i zgarnij nagrodę
 

Jeszcze do niedzieli można przesłać na adres mailowy turkowskiej biblioteki zdjęcia swojej domowej biblioteczki i tym samym wziąć udział w konkursie, jaki instytucja zorganizowała z okazji tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Do wygrania jest bon do salonów Empik, który pozwoli na zwiększenie domowych zbiorów.

Jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Turku bierze udział w Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek. W tegorocznej edycji wszyscy miłośnicy czytania mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym „Domowa biblioteczka”. Aby zawalczyć o nagrodę wystarczy do 16 maja (niedziela, godz. 23.59) na nasz adres e-mail: biblioteka@turek.net.pl przesłać zdjęcie swojej domowej biblioteczki.

reklama

Wszystkie nadesłane zdjęcia zamieszczone zostaną w galerii konkursowej na bibliotecznym profilu FB i wezmą udział w głosowaniu poprzez dodawania reakcji „lubię to” bądź „super” pod wybranym zdjęciem. Głosowanie rozpocznie się 17.05.2021 r, i będzie trwać do 21.05.2021 r. do godz. 15.00 Nagrodę otrzyma osoba, która zdobędzie najwięcej reakcji pod swoim zdjęciem. Prosimy pamiętać, aby w treści maila znalazło się oświadczenie: „Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i dysponuję do niego wszelkimi prawami autorskimi lub posiadam pisemne zezwolenie autora na jego publikację i wykorzystanie. Zezwalam na nieodpłatną wielokrotną reprodukcję przesłanego zdjęcia”

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: www.biblioteka.turek.pl

Pochwal się domową biblioteczką i zgarnij nagrodę

Podobne artykuły

Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci...

Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci i...

z wczoraj
Książki z biblioteki z dostawą do domu

Książki z biblioteki z dostawą do domu

z wczoraj

"Kadr na Powiat Turecki" - prezentacja konkursowych...

18 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama