Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wyłoniono wykonawcę remontu kina. Zakończenie prac do końca 2021 roku.

Wyłoniono wykonawcę remontu kina. Zakończenie prac do końca 2021 roku.
 

Niebawem ruszą prace budowlano-remontowe w Kinie „Tur” związane z przebudową pomieszczeń i wymianą wielu istotnych elementów sali projekcyjnej. Jak informuje Miejski Dom Kultury, wyłoniono już wykonawcę prac, które do końca bieżącego roku całkowicie odmienią salę kinową przy ul. Żeromskiego.

Procedury przetargowe dotyczące wyboru wykonawcy długo wyczekiwanej inwestycji dobiegły końca. W wyniku przetargu został wyłoniony wykonawca inwestycji pn. "Przebudowa Kina Tur" w trybie "Zaprojektuj i wybuduj". Wykonawcą prac będzie Zakład Budowlano - Remontowy z siedzibą w Zadwornej ( gmina Tuliszków). Firma wymieni w Kinie "Tur" między innymi fotele, kotarę oraz ekran. Pracami remontowymi objęte zostaną także toalety.

reklama

Całkowity koszt inwestycji wyniesie 949.959,29zł i jest finansowany w całości z budżetu miasta. Cieszy fakt, że długo wyczekiwany remont i wymiana m.in. foteli dojdzie do skutku. Prace remontowe mają zakończyć się do końca 2021 roku. Jak informuje MDK dla tych co przywiązali się do obecnego wystroju kina z minionego wieku wkrótce zaprezentowana zostanie niespodzianka. Jaka? Niezdradzono.

Podobne artykuły

Festiwal Słowa

Festiwal Słowa "Poetika. Lab" w MDK.

z dzisiaj
Oddali ponad 15 litrów krwi w ramach poboru w...

Oddali ponad 15 litrów krwi w ramach poboru w...

z dzisiaj
Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym czytaniem

12 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama